Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriArkadaşlarınıza sürprizli mesajlar gönderebilmenizi sağlayan mobil uygulama: tizU

Arkadaşlarınıza sürprizli mesajlar gönderebilmenizi sağlayan mobil uygulama: tizU

17 Şubat 2015
Arkadaşlarınıza sürprizli mesajlar gönderebilmenizi sağlayan mobil uygulama: tizU - Web Summit etkinliğinde tanıştığımız girişimlerden biri de Yunanistan'ın başkenti Atina'da kurulan tizU oldu.

Web Summit etkinliğinde tanıştığımız girişimlerden biri de Yunanistan'ın başkenti Atina'da kurulan tizU oldu.

2014 yılının Nisan ayında yalnızca metin gönderimleri yapılabilen ilk versiyonu yayınlanan uygulama, bugüne kadar 1500 kez indirilmiş. 3 hafta önce son halini alan tizU ile arkadaşlarınıza Snapchat'e benzer olarak fotoğraf gönderebilmeniz mümkün.

tizU'nun farkı ise uygulama üzerinde fotoğraf gönderirken o fotoğrafı karşı tarafın kaç saat sonra görebileceğini belirleyebilmeniz. tizU'da arkadaşlarınıza ilettiğiniz görseller karşı tarafta fotoğraf anlaşılmayacak kadar blur efektli olarak gözüküyor. Fotoğrafı gönderirken belirlediğiniz süre geçene kadar da karşı taraf fotoğrafın orijinal halini göremiyor.2-3 hafta içinde yayında olacak yeni versiyonla beraber uygulamanın içine bazı oyunlaştırma öğeleri de ekleyeceklerini söyleyen kurucu ortaklardan Apostolis Lianos, yeni başladıkları pazarlama aktiviteleriyle beraber ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı hedeflediklerini söylüyor.

Apostolis'le sohbetimizde öğrendiğimiz bir diğer şeyse uygulamanın 2015'in ilk aylarında Android versiyonunu da yayınlayacağı. Bu arada tizU aynı zamanda Atina merkezli ve Cosmote Startup Program isimli hızlandırma programı mezunu.Şu an herhangi bir şekilde gelir elde etmeyen uygulama, ileride yeterli kullanıcı kitlesine ulaşırsa gelir elde etmek için 3 temel model düşünüyor. Bunlardan ilk ikisi geleneksel mobil reklam gösterimi ve uygulama içi satın alma ile kullanıcılara ekstra bazı özellikler sunma. Ekibin aklındaki üçüncü fikir ise yerel markaların da platformu kullanıp potansiyel müşterileriyle birlikte olabilmesi.

Diğer yandan Apostolis'e Web Summit hakkındaki düşüncelerini sorduğumuzda özellikle kullanıcı geribildirimi alma ve yeni insanlarla tanışma açısından etkinlikten oldukça memnun kaldıklarını öğrendik.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası