Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriRus internet devi Mail.ru harita uygulaması Maps.me'yi satın aldı

Rus internet devi Mail.ru harita uygulaması Maps.me'yi satın aldı

17 Şubat 2015
Rus internet devi Mail.ru harita uygulaması Maps.me'yi satın aldı - Vkontakte'nin de şemsiyesi altında bulunduğu Rus internet devi ve Rusya'nın en büyük e-posta istemcisi Mail.ru, yeni bir satın alma yaparak haritalarını geliştirmek istediğini açıkladı.

Vkontakte'nin de şemsiyesi altında bulunduğu Rus internet devi ve Rusya'nın en büyük e-posta istemcisi Mail.ru, yeni bir satın alma yaparak haritalarını geliştirmek istediğini açıkladı.

Geçtiğimiz yıl bu hemen hemen bu zamanlarda My.com ile dünyaya açılma denemelerine başlayan Mail.ru, My.com'un haritalar entegrasyonu sağlamak için, Maps.me'yi satın aldı. Geliştirme merkezi Belarus'ta bulunan Zürih merkezli girişim Maps.me, bundan sonraki süreçte My.com'un içindeki harita uygulamasını geliştirmek adına da çalışacak.

2011 yılında ortaya çıkan Maps.me, çevrimdışı çalışma özelliği ve navigasyon gibi ek özellikleriyle birlikte bugüne dek 7 milyondan fazla kez indirilmiş başarılı bir uygulama. Yapılan satın alma ile birlikte hem İsviçre hem de Beyaz Rusya'daki Maps.me ekipleri, Mail.ru'nun başkent Moskova'da bulunan yeni ofisine taşınacak.

Maps.me, OpenStreetMap adlı açık kaynak kodlu harita altyapısıyla çalıştığını da belirtmemiz gerekiyor. Mail.ru'nun CEO'su Dmitry Grishin'in açıklamalarına göre bu harita şirketlerine rakip amaçlı atılmış bir adım değil, sadece Google, Nokia ve Yandex'in haritalarından bağımsızlık ilan edilmek için atılmış bir adım.

Henüz satın alma kağıt üstünde tamamlanmış değil. Bu sebeple satın almanın bedeliyle ilgili olarak da henüz elimizde bir veri bulunmuyor. Ancak Maps.me'nin sahip olduğu aktif kullanıcı sayısının 1.8 milyon kişi olduğunu düşünürsek ve My.com projesine Mail.ru'nun Rusya dışına açılma planları konusuna verdiği önemi tahmin edecek olursak, anlaşma da ciddi bir bedelle yapılmış olabilir.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası