Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriAppStore uygulamaları artık

AppStore uygulamaları artık

17 Şubat 2015
AppStore uygulamaları artık  - AppStore yaptığı güncelleme ile birlikte Türkçe AppStore'da

AppStore yaptığı güncelleme ile birlikte Türkçe AppStore'da "Ücretsiz" olarak kullandığı "Free" butonunu değiştirerek, "İndir" butonu olarak anılacak olan "Get" butonunu devreye soktu.

Bu yılın başından itibaren konuşulmaya başlayan konularla birlikte, Apple'ın AppStore'da "Ücretsiz" olarak andığı uygumaların içinde kullanılan uygulama içi satın alma opsiyonlarıyla tüketiciyi aldatıp aldatılmadığı sıkça tartışılıyordu.

Apple, izin yapılan satın almalar için ciddi bir miktarda geri ödeme yapmayı kabul etmiş, konuyla ilgili bazı geri adımlar atmış ve uygulamalarda "uygulama için satın alma vardır" dediği yeni ibareleri uygulamalara eklemişti. Sadece bununla yetinmeyen Apple, izinli satın alma için pek çok özellik geliştirdi, Apple Touch ID'yi de bu tarafta otorizasyon için kullandırmaya başlamıştı.

Avrupa Birliği, uygulama içi satın alma seçeneği bulunan uygulamalara "Ücretsiz" ifadesi kullanan Apple'ı sorgulamış ve bu konuda bazı yaptırımlar ile ilgili Apple'ı uyarmıştı. Yaklaşık olarak 1 yıla yaklaşan süreç sonucunda, Apple da bu konuda geri adım adım attı ve artık hiçbir uygulamaya "Ücretsiz" dememek gibi radikal bir adım atmış oldu. Böylece ücretsiz olan tüm uygulamalar artık "İndir" butonu ile indirilecek, ücretli olan uygulamalar ise, fiyat etiketleri ile yayında olmaya devam edecekler.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası