Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriTwitter açıldığından bu yana atılan tüm tweet'leri aramak artık mümkün

Twitter açıldığından bu yana atılan tüm tweet'leri aramak artık mümkün

17 Şubat 2015
Twitter açıldığından bu yana atılan tüm tweet'leri aramak artık mümkün - Twitter, yayına başladığı 2006 yılından bugüne kadar atılan bütün tweet'leri sonunda endeksledi. Açık profillerden atılan yüz milyarlarca tweet'i endeksine dahil ettiğini duyuran Twitter, bu tweet'leri de artık arama sonuçlarına getiriyor.

Twitter, yayına başladığı 2006 yılından bugüne kadar atılan bütün tweet'leri sonunda endeksledi. Açık profillerden atılan yüz milyarlarca tweet'i endeksine dahil ettiğini duyuran Twitter, bu tweet'leri de artık arama sonuçlarına getiriyor.

Geçmiş tweet endeksini nasıl oluşturduğuna dair detayları açıkladığı blog paylaşımında Twitter, arama hizmetinde bugün yarım trilyon adet dökümanın endekslendiğini ve bunun gerçek zamanlı endeksinden 100 kat daha büyük bir sayı olduğunu belirtiyor. Twitter arama motorunun bu dev endeksten arama sonuçlarına cevap verme hızı ise ortalama 100 milisaniyeden daha az.

Twitter'ın web, Android ve iOS uygulamalarındaki arama menüsünden erişilebilen sonuçlar için arama yaptığınızda En Yeni/Hepsi (Top/All) seçeneklerinden hepsini görüntülemeyi seçmeniz yeterli. Burada tarihe göre geriye giderek ya da aradığınız tweet'leri ileri arama (advanced search) seçeneğinden filtreleyerek, bulmanız mümkün. Endeks, örneğin #mobilepayments gibi hashtag aramaları için de size tüm sonuçları verme iddiasında.

Twitter zaman içinde bu endeksten daha fazla tweet'in Top sekmesine taşınacağını söylüyor. Örnek için Twitter'da ilk kez kutlanan yıl başına ait, 30 Aralık 2006 ve 2 Ocak 2007 tarihleri arasında atılan yeni yıl (New Years) tweet'lerini burada görebilir, geri tarihler için aramanızı da buradan yapabilirsiniz.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası