Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri 17 Ay Boyunca Suyun Altında Kalan GoPro, Çalışır Şekilde Çıkarıldı

17 Ay Boyunca Suyun Altında Kalan GoPro, Çalışır Şekilde Çıkarıldı

17 Şubat 2015
 17 Ay Boyunca Suyun Altında Kalan GoPro, Çalışır Şekilde Çıkarıldı - Hayatına heyecan katmayı seven kişilerin en favori cihazlarından olan GoPro, tüm zorlu şartlarda kullanılabiliyor.

Hayatına heyecan katmayı seven kişilerin en favori cihazlarından olan GoPro, tüm zorlu şartlarda kullanılabiliyor.

Hayatına heyecan katmayı seven kişilerin en favori cihazlarından olan GoPro, tüm zorlu şartlarda kullanılabiliyor. Tabi cihaza zarar gelmemesi için doğru bir şekilde yerleştirilmesi gerek. Beau Ouimette, tam 17 ay boyunca su altında kalmış bir GoPro buldu. Bulunan cihazda kaydedilen son görüntüler ise zarar görmemiş.

GoPro, sahibinin çıktığı rafting turunda kayboluyor. Sahibinin yaptığı bir manevra ile savrulmasıyla elinden düşen ve akıntıyla birlikte sürüklenen GoPro, son anlarını ise kaydetmeyi başarıyor.

17 ay boyunca su altında kalan GoPro'yla ilgili dikkat çeken en önemli nokta ise, 2 yıla yakın süre içerisinde şarjı bitmesine rağmen içinde kaydettiği videoyu sorunsuz bir şekilde saklayabilmesi. GoPro'yu bulan kişi, uzun yıllardır metal dedektörle su altında bir şeyler arayan Beau Ouimette isimli bir kişi.

GoPro'yu bulan Ouimette, kameranın gerçek sahibinin mesaj atması durumunda herhangi bir ücret talep etmeden iade etmeye hazır olduğunu söyledi. Bakalım GoPro'nun son dakikalarında hangi görüntüler kayıt altına alınmış.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası