Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriGalaxy Gear, Jurassic World'ün fragmanında görüntülendi

Galaxy Gear, Jurassic World'ün fragmanında görüntülendi

17 Şubat 2015
Galaxy Gear, Jurassic World'ün fragmanında görüntülendi - Bildiğiniz gibi Jurassic Park efsanesi devam filmi olan Jurassic World ile önümüzdeki sene devam edecek. Her ne kadar 2015 yılının yaz ayında gösterime girecek olsa da şimdiden ciddi ses getirmeye başladı.

Bildiğiniz gibi Jurassic Park efsanesi devam filmi olan Jurassic World ile önümüzdeki sene devam edecek. Her ne kadar 2015 yılının yaz ayında gösterime girecek olsa da şimdiden ciddi ses getirmeye başladı.

Geçtiğimiz gün bir fragmanı yayınlanan Jurassic World'de film tekniklerinde olduğu kadar sahne önünde de teknolojiden oldukça yararlanılmış olduğu imajı net bir biçimde belli oluyor.

Yayınlanalı 24 saat bile dolmadan milyonlarca kez izlenen fragmanın 01:58'inci saniyesinde gözüken akıllı kol saati ise Samsung'un akıllı saati Galaxy Gear. Bazı ürünler dizi ve filmlerde ürün yerleştirmeyi sıkça kullandığını bilmekle beraber, Samsung'un Jurassic World ile bir işbirliği yapıp yapmadığı şimdilik meçhul.

Ancak Jurassic World filminde, adadaki bazı kişilerin dinazor parkı haritasını akıllı kol saatleri Galaxy Gear üzerinden kontrol ettikleri bazı dikkatli sinemaseverlerin gözünden kaçmadığını söyleyebiliriz.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası