Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriGWI: En hızlı büyüyen sosyal ağ Tumblr ve Pinterest, Facebook duraklamaya girdi

GWI: En hızlı büyüyen sosyal ağ Tumblr ve Pinterest, Facebook duraklamaya girdi

17 Şubat 2015
GWI: En hızlı büyüyen sosyal ağ Tumblr ve Pinterest, Facebook duraklamaya girdi - Global Web Index her çeyrekte düzenli olarak yayınladığı GWI Social raporunun 2014 3. çeyrek verilerini açıkladı.

Global Web Index her çeyrekte düzenli olarak yayınladığı GWI Social raporunun 2014 3. çeyrek verilerini açıkladı.

GWI'da Trendler bölümünün başında olan ve raporu hazırlayan kişi olan Jason Mander'e göre Facebook duraklama dönemine girdi ve son altı ay içerisinde en az büyüyen sosyal ağ olmakla birlikte Tumblr büyük bir ivmeyle büyüme trendinde.

GWI'ın 2014 3. Çeyrek Social raporunda ilk dikkat çeken konu sosyal ağların büyüme trendleri. Son 6 ay içerisinde kullanıcı sayısında %45'lik bir büyüme ve aktif kullanıcı sayısında %120'lik bir artış sağlayan Tumblr'ı %57'lik bir kullanıcı artışı gösteren bununla birlikte aktif kullanıcı sayısında %111 artış gösteren Pinterest takip ediyor. En düşük büyüme oranlarına sahip sosyal ağ ise Facebook. Son altı ay içerisinde Facebook kullanıcı sayısında yalnızca %6'lık bir büyüme, aylık aktif kullanıcısında %2'lik bir artış göstermiş. Facebook tarafından satın alındıktan sonra yapacağı hamleler beklenen Instagram ise kullanıcı sayısında %36′lık bir artış, aktif kullanıcı sayısında ise %64'lük bir artış göstermiş.

Sosyal ve Mesajlaşma uygulamaları kategorisinde ise yayınlandığı günden bu yana özellikle gençler arasında oldukça yaygılanlaşan ve Facebook'un 3 milyar dolarlık satın alma tekflini redderek dikkatleri üstüne çeken Snapchat var. Uygulama son altı ay içerisinde yaklaşık %56'lık bir büyüme gösterirken onu yaklaşık %52'lik bir büyüme gösteren Facebook Messenger ve ve %48'e yakın bir büyüme gösteren Instagram takip ediyor. Tabi ki Facebook Messenger'ın büyümesinde etken olarak uygulamanın yüklenmesinin zorunlu tutulmasını birincil etken olarak gösterebiliriz. Mobil'de en düşük ikinci büyümeyi gösteren Foursquare ise raporda dikkat çeken bir ayrıntı oluyor.

Raporu yorumlayan Jason Mander, dünyada internete bağlı yaklaşık 3 milyar insan olduğunu, Facebook'un ise yaklaşık olarak 1,36 milyar kullanıcıya sahip olarak internet bağlantısı olan kitlenin üçte birinin Facebook üyeliklerinin bulunduğu bunun çok büyük bir başarı olduğu ancak özellikle 2013 yılının başlarından bu yana insanların Facebook'tan sıkılmaya başladıkladıklarını ve paylaşım yapma trendinin düşüşte olduğunu vurguluyor.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası