Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriRestoran arama ve keşif girişimi Zomato, 15 milyon mobil ziyaretçisi için mobil reklam gösterimine başlatıyor

Restoran arama ve keşif girişimi Zomato, 15 milyon mobil ziyaretçisi için mobil reklam gösterimine başlatıyor

17 Şubat 2015
Restoran arama ve keşif girişimi Zomato, 15 milyon mobil ziyaretçisi için mobil reklam gösterimine başlatıyor - Geçtiğimiz hafta 60 milyon dolarlık yatırımla dikkatleri üzerine çeken Zomato.com, mobil uygulamalarında reklam yayınlamaya başlıyor. Zomato'nun mobil trafiği düşünüldüğünde bu yenilik hem Zomato hem de restoranlar için için oldukça önemli bir adım.

Geçtiğimiz hafta 60 milyon dolarlık yatırımla dikkatleri üzerine çeken Zomato.com, mobil uygulamalarında reklam yayınlamaya başlıyor. Zomato'nun mobil trafiği düşünüldüğünde bu yenilik hem Zomato hem de restoranlar için için oldukça önemli bir adım.

Hindistan merkezli restoran arama ve keşif rehberi Zomato, artık kullanıcılarına arama sayfalarında restoran reklamları gösterecek. Bir süre test edildikten sonra hizmete sunulan mobil reklamlar, kullanıcıların aramalara ve konumuna bağlı olarak farklılaşacak.

Bu mobil reklam atağının hem Zomato hem de restoranlar için ne kadar büyük bir potansiyel taşıdığını görmek için Zomato'nun mobil trafiğine bakmak yeterli. 19 ülkede faaliyet gösteren ve geçen yıla göre trafiğini yüzde 300 artırarak küresel çapta 30 milyonu aşkın aylık ziyaretçiye ulaşan Zomato, ziyaretçilerinin yüzde 50'sini mobil uygulamalarından sağlıyor.

2011'de mobil uygulama dünyasına adım atan Zomato'nun şu anda Android, iOS, Blackberry ve Windows uygulamaları bulunuyor. Bu da akıllı telefon kullanıcılarının neredeyse tamamına dokunduğunu gösteriyor. Restoran sahipleri, mobil reklam seçeneğinde hedeflenebilir reklamlar yayınlayabiliyor.

Zomato'da 4500 reklamveren bulunuyor

Halihazırda 300 bine yakın restoran listeleyen ve webde reklam yayınlayan Zomato'da 15 ülkeden 4500'den fazla restoran işletmesi reklam veriyor. Kısa süre önce restoran sahiplerine özel hazırlan Zomato for Business (İşletmeler İçin Zomato) uygulaması mobil reklam yeniliğini destekliyor ve reklam verenlerin mobile yönelmesinin önünü açıyor.

Hatırlarsanız Zomato, 2013 yılı sonunda Türkiye pazarına açılmıştı ve bu yılın başında arama deneyimini sosyalleştirmeye başlamıştı. Türkiye'de 1. yılını dolduran girişim mobil reklam atağıyla tüm bölgelerde daha kazançlı bir girişim olma yolunda hızla ilerliyor.

Vy Caiptal, Hint e-ticaret şirketi Info Edge, Sequoia Capital ve the Silicon Valley Investment House gibi önemli yatırımcılardan toplam 113 milyon dolar yatırım alan Zomato, şimdiye kadar 4 de girişim satın almıştı.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası