Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriWhatsApp Takibe Takıldı

WhatsApp Takibe Takıldı

17 Şubat 2015
WhatsApp Takibe Takıldı - Türkiye'de internet sansürlerine ilave bu defa da oldukça yaygın olarak kullanılan mesajlaşma uygulaması Whatsapp takıldı.

Türkiye'de internet sansürlerine ilave bu defa da oldukça yaygın olarak kullanılan mesajlaşma uygulaması Whatsapp takıldı.

Türk Telekom'a Whatsapp mesajlarını takip edebilme yetkisi sonrasında bilişim dernekleri ve Whatsapp kullanıcıları büyük tepki verdi. ABD'li şirketle yaptığı anlaşmayla Türk Telekom almış olduğu cihazla bütün Whatsapp ve Skype mesajlaşmalarını takip edebilecek ve sansür hakkının olması internet aleminde iletişim özgürlüğü aksinde olmasından tepkilere sebebiyet verdi.

Hak Ortak Tepki Tek

Alternatif Bilişim Derneği, Ankara Barosu Bilişim Kurulu, Demokrat Bilgisayar Mühendisleri, Elektrik Mühendisleri Odası, İnternet Teknolojileri Derneği, İnternet Yayıncıları Derneği, Korsan Parti Türkiye Hareketi, Linux Kullanıcıları Derneği, Pardus Kullanıcıları Derneği, Türk Kütüphaneciler Derneği ortak olarak gerçekleştirdiği açıklama ile "Vatandaşların anayasal hakları, temel hak ve özgürlükleri, hukukun evrensel ilkeleri ezilip geçiliyor." dedi.

Durumun; takip ve sansürün tartışmasız olarak kabul edilemeyeceğini dile getiren bilişim dernekleri BTK ve Türk Telekom'un acilen bir açıklamada bulunması gerektiğini ve konu ile alakalı suç duyurusunda bulunarak, gerekirse AİHM'ne kadar mücadele edeceklerini ifade etti.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası