Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriAvrupa Parlementosu Google'ı ikiye bölüyor

Avrupa Parlementosu Google'ı ikiye bölüyor

17 Şubat 2015
Avrupa Parlementosu Google'ı ikiye bölüyor - Avrupa Parlementosu, Google'dan arama faaliyetlerini, finansal faaliyetlerinden ayırması konusundaki talebi onayladı.

Avrupa Parlementosu, Google'dan arama faaliyetlerini, finansal faaliyetlerinden ayırması konusundaki talebi onayladı.

Avrupa Parlementosu, Google'dan arama faaliyetlerini, finansal faaliyetlerinden ayırması konusundaki talebi onayladı. 348 evet oyuyla kabul eden yasayla birlikte, Google başta olmak üzere arama motoru şirketleri, arama faaliyetlerini diğer faaliyetlerinden ayırmak durumunda kalacak.

Geçtiğimiz gün yayınladığımız haberde, Google'ın arama faaliyetlerini kendi çıkarları doğrultusunda kullanması sonucunda Avrupa Parlementosu'na gelen şikayetlerin arttığını belirtmiştik. Bu şikayetler sonucunda Google ve benzeri şirketlerin arama faaliyetlerini, diğer faaliyetlerinden ayırması yönünde yasa teklifi sunulmuştu. Dün oylanan yasa teklifi, 174 red oyuna ve 56 çekimser oyuna karşı, 348 evet oyuyla onaylanırken, bu sonuçla birlikte Google'ın Avrupa'daki işi iyice zorlaştı.

Onaylanan yasayla birlikte Google başta olmak üzere, arama motoru olarak hizmet eden şirketlerin piyasadaki hakim pozisyonlarını kendilerine çıkar sağlamak amacıyla kullanmamaları gerektiği ve arama servislerini diğer iş kollarından ayırmalarına karar verildi. Bu sayede sektörde tekelleşmenin önüne geçilmesi planlanıyor.

Her ne kadar AB üyesi ülkeler bu karar uymak zorunda olmasalar da, Avrupa Parlementosu'ndan çıkan bu karar, devletlere özellikle tekelleşmeye karşı önemli bir mesaj veriyor. Google'dan konuyla ilgili bir açıklama gelmezken, şirketin Avrupa'da son dönemde ortaya çıkan sorunlara karşı nasıl bir duruş sergileyeceği ise merak konusu.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası