Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriAcer projektörleri TCO seviyesine erişti

Acer projektörleri TCO seviyesine erişti

17 Şubat 2015
Acer projektörleri TCO seviyesine erişti - Acer P1383W TCO ve P1510 TCO projektörleri ile TCO Development tarafından verilen TCO sertifikasını almaya hak kazandı.

Acer P1383W TCO ve P1510 TCO projektörleri ile TCO Development tarafından verilen TCO sertifikasını almaya hak kazandı.

Acer P1383W TCO ve P1510 TCO projektörleri ile TCO Development tarafından verilen TCO sertifikasını almaya hak kazandı. Geçmişte birçok monitörü ile bu sertifikayı alan Acer, bu defa da projektörleri ile de bu sertifikayı almaya hak kazandı.

TCO Development 1992′den beri cihaz ve ürünleri kalitelerine, enerji verimliliklerine ve çevreye olan etkilerine göre değerlendiriyor. TCO sertifikasını elde etmek için, Acer P1383W TCO ve P1510 TCO projektörleri, yansıttıkları imajların kaliteleri (renk performansı, parlaklık, kontrast, çözünürlük ve imaj boyutu), akustik gürültü kapasitesi, enerji verimliliği seviyelerine göre ve aynı zamanda kullanım ömürleri ve geri dönüştürülebilme imkanlarına göre kapsamlı bir şekilde analiz edildiler.

Acer P1383W TCO projektör çok daha kaliteli bir görüntüleme deneyimi sunan WXGA çözünürlüğüne sahip. Bu da, yüksek parlaklık/kontrast oranı sağlıyor ve barındırdığı Acer ColorBoost II ve Acer ColorSafe II teknolojileriyle bir araya geldiğinde, uzun mesafelerden bile kristal netliğinde imajlar, zenginleştirilmiş detaylar ve yüksek renk doğruluğu veriyor. Ayrıca, bu projektör sinemadaki gibi 3D deneyimleri evinizin konforunda yaşayabilmeniz için DLP 3D özelliğine de sahip.

P1383W TCO opsiyonel Acer MHL donanım kilidi aracılığıyla ayrıca kablosuz projeksiyon da sunuyor. Çevre dostu P1383W TCO beklemede güç tüketimini yüzde 90′a kadar (5 Watt'tan 0.5 Watt'a) ve genel güç tüketimini yüzde 70′e kadar azaltan Acer EcoProjection fonksiyonlarını sunuyor. Acer ExtremeEco modunda, lamba ömrü pil ömrünün 10 bin saatine kadar çıkartılabiliyor (standartta 5000 ve Eco'da 6000).

P1510 TCO: Büyüleyici projeksiyon & keskin görseller

Acer P1510 TCO projektör sahip olduğu 1080p Full HD çözünürlüğü, yüksek kontrast ve parlaklık (3500 ANSI lümen) oranları, Acer ColorBoost II ve Acer ColorSafe II teknolojileri ve DLP 3D Ready kitiyle kristal netliğinde görseller ve evinizde sinemadaymış gibi 3D eğlence deneyimi sunuyor. P1510 TCO opsiyonel Acer MHL donanım kilidi aracılığıyla ayrıca kablosuz projeksiyon da sunuyor. Dahası, P1510 TCO çevre dostu olup beklemede güç tüketimini yüzde 90′a kadar (5 Watt'tan 0.5 Watt'a) ve genel güç tüketimini yüzde 70′e kadar azaltan Acer EcoProjection fonksiyonlarına sahip. Acer ExtremeEco modunda, lamba ömrü pil ömrünün 7000 saatine kadar çıkartılabiliyor (standartta 3500 ve Eco'da 5000).

Acer DLP projektörleri birçok nedenden dolayı EMEA'nın en popüler projektörleri. Pazar araştırma şirketi PMA'dan (Pacific Media Associates) alınan rakamlara göre, başka hiçbir marka 2008′den beri EMEA'da Acer kadar DLP projektörleri satmamış durumda. Özel olarak Acer Color Boost teknolojisi tarafından geliştirilen yüksek kaliteli ve her zaman en yeni projeksiyon teknolojisi, zengin, canlıve parlak renkler sağlıyor. DLP çipinin 5 yıl garantisi ise güvenilirliği ve uzun ömürlü renk parlaklığını garanti ediyor. Acer projektörlerinde kullanılan kaliteli Osram ve Philips lambaları hiçbir sınırlama olmadan 1 yıl garantiye sahip.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası