Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriWindows 10 Tüketici Önizleme sürümü Ocak ayı sonunda gelebilir

Windows 10 Tüketici Önizleme sürümü Ocak ayı sonunda gelebilir

17 Şubat 2015
Windows 10 Tüketici Önizleme sürümü Ocak ayı sonunda gelebilir  - Windows 10 işletim sisteminin teknik önizleme sürümünü bir süre önce kullanıcıların denemesine sunan Microsoft, daha fazla özellik ile donatılmış tüketici önizleme sürümü üzerinde çalışıyor.

Windows 10 işletim sisteminin teknik önizleme sürümünü bir süre önce kullanıcıların denemesine sunan Microsoft, daha fazla özellik ile donatılmış tüketici önizleme sürümü üzerinde çalışıyor.

Windows 10 işletim sisteminin teknik önizleme sürümünü bir süre önce kullanıcıların denemesine sunan Microsoft, daha fazla özellik ile donatılmış tüketici önizleme sürümü üzerinde çalışıyor.

Firmaya yakın kaynakların verdiği bilgilere göre Ocak ayı sonunda yapılacak bir etkinlikle Microsoft hem sürümün resmi çıkış tarihini açıklayacak hem de tüketici önizleme sürümünü indirmeye sunacak.

Microsoft bu etkinliğe önem veriyor zira teknik sürümde olmayan pek çok yenilik tüketici önizleme sürümünde olacak. Continuum adındaki taktığınız fare / klavye donanımına göre dokunmatik veya çevrebirimlere uygun arayüzler arasında geçiş yapan özellik bunlardan birisi.

Microsoft'un ayrıca Windows 10 sürümünün tablet ve akıllı telefon versiyonları ile Xbox One oyun konsolundaki kontrol paneli güncellemelerini de duyurması bekleniyor.  Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Microsoft