Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriiOS için Wild Wild West ile vahşi batıda piksel tabanlı bir macera

iOS için Wild Wild West ile vahşi batıda piksel tabanlı bir macera

17 Şubat 2015
iOS için Wild Wild West ile vahşi batıda piksel tabanlı bir macera - Pocket Army ve Hot Wire gibi başarılı yapımların geliştiricisi Pine Entertainment, Wild Wild West adındaki vahşi batı temalı yeni bir platform oyunu ile karşımızda.

Pocket Army ve Hot Wire gibi başarılı yapımların geliştiricisi Pine Entertainment, Wild Wild West adındaki vahşi batı temalı yeni bir platform oyunu ile karşımızda.


Pocket Army ve Hot Wire gibi başarılı yapımların geliştiricisi Pine Entertainment, Wild Wild West adındaki vahşi batı temalı yeni bir platform oyunu ile karşımızda.

Bir kovboyu oynadığınız oyunda vahşi batının pek çok şehrinde gangsterleri temizlemeye çalışıyorsunuz. Ekran üzeri joystick ile alanda herhangi bir noktaya gidebildiğiniz oyunda sürekli gelen düşman dalgalarını atlatmanız gerekiyor. Düşmanlar size silah veya roketle saldırıyor. Karakter sürekli ateş ettiği için ekstra bir hamleye gerek kalmıyor.

Oyunda para kazandıkça çeşitli güçlendirmeler ve silahlar edinebiliyorsunuz. Bu güçlendirmeler boss dövüşlerinde işinize yarıyor. Oyun biraz zorlayıcı mekaniklere sahip ve seviye atlamak biraz zaman alıyor. Bu bakımdan oyun içi satın alma teklifleri ön plana çıkarılmış. Senaryo modunu bitirdiğinizde ise sonsuz mücadele sunan Survival Mode açılıyor. Oyun ise ücretsiz. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası