Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleriİnovasyonlarla sınırlar kalkacak

İnovasyonlarla sınırlar kalkacak

17 Şubat 2015
İnovasyonlarla sınırlar kalkacak - SAP'nin yeni uygulamaları, hizmetleri ve çözümleri sayesinde teknoloji alanındaki duvarlar yıkılacak.

SAP'nin yeni uygulamaları, hizmetleri ve çözümleri sayesinde teknoloji alanındaki duvarlar yıkılacak.

Geçtiğimiz hafta SAP'nin geliştiriciler, mühendisler, müşteriler ve iş ortaklarını bir araya getiren teknoloji konferansı SAP TechED && d-code'u takip etmek üzere Berlin'deydik. Gerçekten de teknoloji açısından adının hakkını veren etkinlikte çeşitli teknolojik gelişmeler, yenilikler ve inovasyonlar duyuruldu.
Etkinliğin açılışında konuşan ve Berlin duvarının yıkılmasının 25. yılının kutlandığı şehrin etkinlik için özellikle seçildiğini belirten SAP Global Yürütme Kurulu Üyesi Bernd Leukert, geliştirici topluluklarının da inovasyonlarıyla sınırları ortadan kaldırdıklarını söyledi. İnsanları ve makineleri birbirine bağlayan çeşitli "nesnelerin interneti" senaryolarından bahseden Leukart, "Bu senaryoları birbirine bağlayan en önemli element inovasyonların çok daha hızlı gerçekleştirilebilmesini sağlayan SAP HANA Cloud Platform'u" dedi.

Çeşitli yeniliklerin ve teknolojilerin duyurulduğu etkinliğin ilk duyurusu işletmelerin dijital ve bulut dönüşümlerini kolaylaştıran ve basitleştiren s-innovations oldu. SAP'nin bulut çözümlerini daha da geliştirmesini sağlayan s-innovations'ın karmaşık ve ağa bağlı dünyada kurumsal yazılımlara yeni bir standart getirmesi bekleniyor. SAP, s-innovations'ı müşterinin tercihine göre genel bulut (SaaS), yönetilen bulut ve şirket içi bulut şeklinde sunacak.

40 yılın üzerinde deneyimi ile tüm dünyada on binlerce kuruluşa hizmet veren bir şirket olarak SAP'nin müşterilerine en karmaşık iş ve BT sorunlarının üstesinden gelmelerine yardımcı olduğunu belirten Leukert, sözlerine şöyle devam etti: "SAP Hana inovasyon platformunun güçlü kombinasyonu sayesinde, SAP'nin küresel bulutu şirketlerin dijital dünyada daha basit iş yapabilecekler ve yeni iş değerleri elde edecekler" dedi.

Nesnelerin interneti uygulamaları

Etkinlikte ayrıca SAP Predictive Maintenance Service çözümü, SAP Connected Logistics yazılımı ve SAP Manufacturing Execution uygulaması olmak üzere nesnelerin interneti için üç farklı uygulama duyuruldu. Nesnelerin interneti için geliştirilen bu SAP çözümleri SAP HANA Cloud Platform'unu uygulama desteği açısından geliştirecek. SAPayrıca etkinlikte bu alandaki inovasyonların artması için geliştiricilere olan desteğini daha da artıracağını duyurdu.
Etkinliğin ilk gününde SAP'nin duyurduğu nesnelerin interneti uygulamaları ile ilgili çeşitli demolar da gerçekleştirildi. Etkinliğin açılış konuşmalarında "demo adam" rolünü üstlenen Ian Kimbell, eğlenceli bir anlatımla bu uygulamaların demolarını gerçekleştirdi. SAP Ürün ve İnovasyon Teknolojileri'nden sorumlu Başkan Yardımcısı Björn Goerke ile birlikte birkaç dakika içerisinde bir uygulama geliştiren Kimbell, bu uygulamaların avantajlarını birçok katılımcının önünde sergiledi.
Tüm geliştiricileri SAP HANA Enterprise Cloud Platform'una katılmaya ve geliştirmeye davet eden Goerke, "Bu platformu temel alarak inovasyonlar inşa edelim" dedi ve sözlerini Ronald Reagan'ın 1987 yılında Brandenburg Gate'in yıkılmasında söylediği "Bu duvarı yerle bir edelim!" sözleri ile bitirdi.

Etkinliğin dikkat çeken bir diğer konuşmacısı da hijyen konularında ürün, çözüm ve hizmetler sağlayan Avusturyalı Hagleitner'in yöneticisi Gernot Bernert oldu. Dünya genelinde hizmet verdikleri alanlar için geliştirdikleri çözümleri anlatan Bernert "tuvaletlerin interneti" gibi esprileriyle katılımcılara oldukça eğlenceli anlar yaşattı. Şirketin geliştirdiği çözümler sayesinde genel alanlardaki tuvaletlerdeki sabunluklar, tuvalet ve kağıt havluluklar, aydınlatma birimleri tamamen internete bağlanmış ve her gün binlerce megabayt veri toplanmaya başlanmış. Burada toplanan veriler sayesinde hem maliyetler azaltılmış, hem gelen şikayetler en aza indirilmiş hem de harcanan zaman büyük ölçüde en aza indirilmiş. Örneğin havlulukta kağıdın bitmesine yakın o tuvaletle ilgilenen elemana kağıdın bitmek üzere olduğunu belirten bir mesaj gidiyor ve daha bitmeden değiştirilmesi sağlanıyor.

SAP ve Samsung giyilebilir teknolojiler alanında birlikte çalışacak

SAP TechED & d-code etkinliğinin önemli duyurularından birisi de Samsung ile endüstriyel kullanım için giyilebilir teknolojiler alanında gerçekleştirilecek işbirliği oldu. Bu işbirliği kapsamında SAP ve Samsung birlikte perakende, finans, sağlık ile petrol ürünleri ve dağıtımı sektörlerinde kullanılacak mobil teknolojiler ve platformlar geliştirecek. En büyük amaç ise SAP'nin Mobile Platform'unu kullanarak Samsung'un mobil ve giyilebilir teknolojiye sahip cihazlarından oluşan bir kurumsal seviye mobil ekosistem oluşturmak. Bu sayede geliştiriciler özellikle endüstriyel ortamlarda kullanılmak üzere yenilikçi uygulamalar geliştirebilecekler.
SAP ve Facebook pazarlama alanında işbirliğine gidiyor

Artık Facebook'un özel bir hedef kitleye pazarlama yapılabilmesini sağlayan Custom Audiences ve SAP'nin müşterilerle etkileşim kurulabilmesini sağlayan Customer Engagement Intelligence yazılımı birlikte kullanılabilecek. Böylece Facebook'ta gerçekleştirilen kampanyaların görüntülenme sayısından elde edilen yatırım geri dönüşlerine kadar performansı kolaylıkla takip edilebilecek.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası, Facebook, Samsung, Custom Audiences, Customer Engagement Intelligence, SAP, Yatırım, Yatırım Geri Dönüşleri, SAP ve Samsung'un Birlikte Çalışması, Ekosistem, Mobile Platform, SAP TechED, Yenilikçi Uygulamalar