Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriOpera, Afrika kaynaklı AdVine reklam ağını satın aldı

Opera, Afrika kaynaklı AdVine reklam ağını satın aldı

17 Şubat 2015
Opera, Afrika kaynaklı AdVine reklam ağını satın aldı - Web ve mobil platformlarda en çok tercih edilen tarayıcıların başında gelen Opera, ayrıca mobil dünyanın en büyük reklam ağlarından birisine de sahip.

Web ve mobil platformlarda en çok tercih edilen tarayıcıların başında gelen Opera, ayrıca mobil dünyanın en büyük reklam ağlarından birisine de sahip.

Web ve mobil platformlarda en çok tercih edilen tarayıcıların başında gelen Opera, ayrıca mobil dünyanın en büyük reklam ağlarından birisine de sahip. Firma şimdi Afrika'da genişlemenin hesaplarını yapıyor.

MediaWorks adıyla reklam ağını yan kuruluşa taşıyan Opera, Güney Afrika kaynaklı AdVine reklam ağını satın aldı. Bu firmanın kıtadaki ilk satın alımı oldu. Opera hali hazırda AdVine ile işbirliği içerisindeydi.

Afrika'da akıllı telefonlar yanında standart işletim sistemli telefonlar da çok yaygın kullanılıyor ve Opera her iki kategoride de mevcut. Bu bakımdan AdVine ile daha fazla bölgeye ulaşmayı amaçlıyor. Bu sayede reklam ağını ve elde ettiği gelirleri de artıracak. Opera'nın kıtada 2.6 milyar aylık reklam gösterim talebi aldığı ve 50 milyondan fazla müşterisi olduğu açıklandı.  
 

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası