Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriOnePlus Two gelecek yıl ortalarında piyasada olacak

OnePlus Two gelecek yıl ortalarında piyasada olacak

17 Şubat 2015
OnePlus Two gelecek yıl ortalarında piyasada olacak - Gerek fiyat-performans çizgisi gerekse de satış şekliyle bu yılın en çok konuşulan akıllı telefon modelleri arasına girmeyi başaran OnePlus One, gelecek yıl itibariyle devam modeline kavuşacak.

Gerek fiyat-performans çizgisi gerekse de satış şekliyle bu yılın en çok konuşulan akıllı telefon modelleri arasına girmeyi başaran OnePlus One, gelecek yıl itibariyle devam modeline kavuşacak.

Gerek fiyat-performans çizgisi gerekse de satış şekliyle bu yılın en çok konuşulan akıllı telefon modelleri arasına girmeyi başaran OnePlus One, gelecek yıl itibariyle devam modeline kavuşacak. Firma tahmini lansman aralığını basın ile paylaştı.

Firmanın tepe yöneticisi Carl Pei gelecek yılın ikinci veya üçüncü çeyreği civarında OnePlus Two akıllı telefonunu tanıtmayı planladıklarını açıkladı. Tam tarih vermezken OnePlus One ile arasında tam bir yıl olacağını da sözlerine ekledi.

Açıklamalara bakıldığında gelecek yıl Mayıs-Haziran aralığında OnePlus Two modelinin tanıtılması ihtimali akıllara geliyor. Satış başlangıcı da hemen akabinde olacaktır. Kesin lansman tarihi ise gelecek yılın ilk aylarında belli olacaktır.

OnePlus Two modelinin neler sunacağı bilinmiyor ancak daha önce donanım açısından sürprizler olacağı dile getirilmişti. Ayrıca ekranın biraz daha küçüleceği ve fiyatın yükseleceği de gelen bilgiler arasında. Firma Çin haricinde OnePlus Two için Hindistan'ı kilit pazar olarak görüyor.  Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası