Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriInstagram'da Takipçisi Çok Olan Zengin Oluyor

Instagram'da Takipçisi Çok Olan Zengin Oluyor

17 Şubat 2015
Instagram'da Takipçisi Çok Olan Zengin Oluyor - Instagram hesabında paylaşmaya can attığımız manzara, yemek fotoğrafları artık zengin olmak için bir yol haline geldi.

Instagram hesabında paylaşmaya can attığımız manzara, yemek fotoğrafları artık zengin olmak için bir yol haline geldi.Biz insanoğlu her ne kadar yediğimizi içtiğimizi, gezdiğimizi gördüğümüzü insanlarla paylaşma derdinde olsak da Instagram aynı zamanda bazı şirketler için bir pazar görevi üstleniyor. Takipçi sayısı fazla olan kullanıcıların peşinde olan irili ufaklı şirketler reklamlarını bu kullanıcılar aracılığıyla büyük bir kitleye kısa zamanda ulaştırabiliyor.

New York'lu Liz Eswein Instagram'da paylaştığı fotoğraflar ile takipçilerini ciddi anlamda arttırmış, karşılığında bugün şirketlerin sponsorluğunda dünyayı gezerken, diğer yandan çekip instagrama yüklediği fotoğraflara gelen her bir beğeni için 1 dolar kazanıyor.

Yüklediği bazı sponsorlu fotoğrafların, 23.000 kişi tarafından beğenilmesiyle bir fotoğraftan 23.000 dolar kazabiliyor olması, artık insanların instagrama bir iş kapısı gözüyle bakması için yeter de artar bile.
Türk Hava Yolları da Eswein ile beraber çalışan sponsor şirketlerden.

Eswein'in Türk Hava Yolları aracılığıyla Nisan ayında geldiği İstanbul'da çektiği fotoğraflardan bir tanesi 10.000 üzerinde, diğeri ise 12.000 beğeni almış.

( Türlü şekillere girip, kimi zaman soğuk yemek yememize sebebiyet veren, kimi zaman çevredekilerin tuhaf bakışlarına maruz kalarak çektiğimiz, çektirdiğimiz fotoğrafların karşılığını alma vakti)

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası