Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri Android Canavarı HTC Hima

Android Canavarı HTC Hima

17 Şubat 2015
 Android Canavarı HTC Hima - Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC'nin 2015 modellerinden biri olduğu iddia edilen Hima'ya dair detayları popüler sızıntı kaynağı Upleaks tarafından paylaşıldı.

Tayvanlı akıllı telefon üreticisi HTC'nin 2015 modellerinden biri olduğu iddia edilen Hima'ya dair detayları popüler sızıntı kaynağı Upleaks tarafından paylaşıldı.

HTC'nin 2015 yılında en çok beklenen modeli kuşkusuz M9. Cihazın teknoloji özellikleri ve tasarımına ilişkin hemen her gün haberler çıkıyor, ancak popüler sızıntı kaynağı Upleaks'e göre Tayvanlı akıllı telefon üreticisinin planları arasında iddialı başka modeller de var.

Upleaks'e göre HTC, 2015 Mart ayında 5 inçlik Hima adlı modelinin satışına başlayacak. Eğer söz konusu cihaz doğruysa, HTC Hima'nın adının dünyanın en yüksek dağ sırası olan Himalayalar'dan esinlendiği görülüyor.

Sızıntı kaynağı HTC Hima'nın 5 inçlik Full HD ekranla ve 8 çekirdeğe sahip Qualcomm 810 işlemci ile geleceğini belirtiyor. 3 GB RAM, 2840mAh batarya, HTC Sense 7.0 arayüzünün yanı sıra Android 5.0 Lollipop önyüklü şekilde sunulacağına işaret ediliyor. Cihazın 20,7 megapiksel arka ve 13 megapiksel ön kamera gibi oldukça yüksek görüntüleme özelliklerine ek olarak en son kablosuz teknoloji standartlarına sahip olacağı belirtiliyor.

Bu noktada HTC Hima ve One M9 arasında bir ilişki olup olmadığı bilinmiyor. Özellikler bir hayli iddialı, özellikle Mart ayındaki Mobile World Congress 2015 öncesinde detayların netlike kazanması öngörülebilir.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası