Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriInbox by Gmail Android
23 Ocak 2015
Inbox by Gmail Android - Google'ın yeni e-posta hizmeti olan Inbox ile yepyeni bir deneyim sizleri bekliyor.

Google'ın yeni e-posta hizmeti olan Inbox ile yepyeni bir deneyim sizleri bekliyor.

Gmail uygulamasına göre daha kullanışlı bir yapıya sahip olan Inbox, gelen kutunuzu öncelik sırasına göre diziyor. Bu sayede gereksiz ve size yararı olmayan gönderilere bakmanıza gerek kalmıyor. Bunun yanı sıra Bundles adına sahip yeni özellik ile e-postalarınızı gruplar halinde toplayabilirsiniz. Birçok önemli hatırlatmaları da yapan Inbox'da yer alan Snooze özelliği ile gelen iletilerin daha sonra tekrar görüntülenmesini de sağlayabilirsiniz.
Gmail ekibi tarafından hazırlanan Inbox uygulaması, işinizi birçok konuda kolaylaştıracak gibi görünüyor. Ayrıca Android cihazınızın yanı sıra Inbox'ı web tarayıcınız üzerinden de kullanabilirsiniz.Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içeriklerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekilde sitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization ) alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

www.integralbilisim.com

Etiketler : Web yazılım, domain, hosting, ücretsiz domain, seo, Google adwords, seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, web sayfası tasarımı, web tasarım hizmetleri, , kurumsal web tasarımı, web tasarım paketleri, uygun web tasarım, kolay web sitesi, özel web tasarım, kurumsal web yazılım, profesyonel web tasarim, profesyonel internet sitesi, kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası


Android, Gmail, Inbox, Gelen Kutusu, Snooze, Bundles, Gmail Uygulaması, Gmail Ekibi, E-posta, Web Tarayıcı