Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleriİlk Microsoft Care Açılıyor!

İlk Microsoft Care Açılıyor!

17 Şubat 2015
İlk Microsoft Care Açılıyor! - Nokia'nın önemli bölümlerini elinde bulunduran Microsoft, ilk cihaz bakım merkezi Microsoft Care'i açmaya hazırlanıyor.

Nokia'nın önemli bölümlerini elinde bulunduran Microsoft, ilk cihaz bakım merkezi Microsoft Care'i açmaya hazırlanıyor.

Aylar önce Nokia'dan satın aldığı bölümleri, tamamen eline geçiren Microsoft, geçtiğimiz ay Lumia 535 adındaki ilk Microsoft logolu telefonunu da duyurmuştu.

 Microsoft Lumia 535 Atık Resmi

Tabi ki telefon üretmenin bir getirisi olarak, satılan telefonlar için satış sonrası desteği de sağlamak gerekiyor. Microsoft'da çok yakında, sattığı cihazlara verdiği desteği göstermek için ilk Microsoft Care merkezini açacak.

Uzun yıllardır Nokia'nın elinde bulunan Nokia Care hizmet merkezlerini de elinde bulunduran Microsoft, bu merkezleri Microsoft Care olarak yenileyecek.

Microsoft Care'in ilk noktası ise Singapur'da, yarın yani 8 Aralık itibariyle hizmete başlayacak. Kısa süre içerisinde destek alanını genişletmeyi planlayan Microsoft, diğer Nokia Care hizmet merkezlerini de, zamanla Microsoft Care olarak yenileyecek.


Açıklamaya göre Microsoft, yapılan satışlara ek olarak, satış sonrası hizmetin de satışları etkileyen önemli bir unsur olduğunu belirtiyor.

İlk etapta büyük merkezlerde kullanıma sunulacak olan Microsoft Care hizmet merkezlerinin, satışların çok olduğu bölgelerden başlanarak, zamanla daha geniş bölgelere yayılacağı belirtiliyor.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası