Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriLG'nin Firefox'lu İlk Telefonu L25

LG'nin Firefox'lu İlk Telefonu L25

17 Şubat 2015
LG'nin Firefox'lu İlk Telefonu L25 - Geniş bir akıllı telefon pazarına sahip olan LG, Firefox OS ile çalışan ilk akıllı telefonu L25'i, yakında duyurabilir.

Geniş bir akıllı telefon pazarına sahip olan LG, Firefox OS ile çalışan ilk akıllı telefonu L25'i, yakında duyurabilir.

Yıllardır Android telefonlar ile yoluna devam eden LG, giriş seviyeden amiral gemisi modellerine kadar, çok geniş bir pazar hakimiyetini elinde bulunduruyor.

Özellikle Nexus 4 ve Nexus 5 ile Android'in geliştiricisi Google ile çalışan LG, Firefox OS ile çalışan ilk akıllı telefonunu duyurmaya hazırlanıyor.

Uygun fiyatlı olacağı tahmin edilen LG L25'in giriş seviye teknik özelliklere sahip olacağı iddia ediliyor olsa da, özellikler hakkında şimdilik bir bilgi bulunmuyor.

@upleaks tarafından belirtilene göre LG, L25 modelini Japon taşıyıcı KDDI ile birlikte çalışarak üretecek. L25, başka pazarlarda satışa sunulmayacak.

Henüz gelişme aşamasında olan Firefox OS için iyi bir başlangıç yapacağı görülen LG'nin, önümüzdeki aylarda bu alana daha fazla yatırım yapması bekleniyor.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası