Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri 1000 Dolara iPod Classic!

1000 Dolara iPod Classic!

17 Şubat 2015
 1000 Dolara iPod Classic! - Apple'ın geçtiğimiz dönemde üretimini durdurarak satıştan kaldırdığı ikonik müzik çaları iPod Classic kara borsaya düştü. Cihazın fiyatları internette 1000 dolara kadar yükseliyor.

Apple'ın geçtiğimiz dönemde üretimini durdurarak satıştan kaldırdığı ikonik müzik çaları iPod Classic kara borsaya düştü. Cihazın fiyatları internette 1000 dolara kadar yükseliyor.

Apple'ın ikonik müzik oynatıcısı iPod Classic, internette karaborsaya düştü. Kısa bir süre önce Apple tarafından üretimine son verilen ve satıştan kaldırılan cihazın elde kalan stokları yüksek fiyatlarla satışa çıkarılıyor.

:: iPod Classic Satıştan Kalktı!

1000 doları gördü

The Guardian gazetesinin haberine göre, Amazon'un da aralarında olduğu birçok online satış ve açık artırma sitesinden iPod Classic'in fiyatı tavan yapmış durumda. Cihazın fiyatı ortalama 480 dolar ile 780 dolar arasında değişirken, en yüksek fiyat olarak 1043 doları görmüş durumda. Cihaz satıştan kaldırılmadan önce Apple tarafından 250 dolara satılıyordu.Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası