Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri3 boyutlu yazıcılar ile böbrek üretilebilir mi?

3 boyutlu yazıcılar ile böbrek üretilebilir mi?

17 Şubat 2015
3 boyutlu yazıcılar ile böbrek üretilebilir mi? - 3 boyutlu yazıcılar sektörleri yeniden şekillendirirken, insanlar için yeni umut ışıkları yaratmaya devam ediyor.

3 boyutlu yazıcılar sektörleri yeniden şekillendirirken, insanlar için yeni umut ışıkları yaratmaya devam ediyor.

Şu ana dek 3 boyutlu yazıcılar ile birçok engelli insan daha kullanışlı protezlere sahip olurken, tıp dünyası şimdilerde yaşayan dokularla sağlam organlar üreterek, organ bağışı kuyruğunda bekleyen insanlara yardımcı olmayı amaçlıyor.

Cerrah Anthony Atala, organ bağışı sorunu üzerine kafa yoran cerrahlardan biri. İleride organ bağışı sorununun 3 boyutlu yazıcılar ile çözülebileceğini düşünen Atala, yaşayan böbrek hücrelerini kullanarak nakledilebilen bir böbreğin üretilebileceğine inanıyor.

Dr.Atala'nın çıkış noktası ise genç hastası Luke Massella. Massella bundan 10 yıl önce benzer bir teknoloji ile yapay bir mesaneye kavuşurken Atala, böbrek ve benzeri organların da günümüz 3 boyutlu basım teknolojileriyle üretilebileceğine inanıyor.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası