Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri Death Star Kablosuz Hoparlör

Death Star Kablosuz Hoparlör

17 Şubat 2015
 Death Star Kablosuz Hoparlör - Efsanevi Star Wars serisinin meşhur savaş merkezi Death Star Bluetooth hoparlör olarak tekrar tasarlandı ve markanın meraklıları için satışa sunuldu.

Efsanevi Star Wars serisinin meşhur savaş merkezi Death Star Bluetooth hoparlör olarak tekrar tasarlandı ve markanın meraklıları için satışa sunuldu.

Sinema tarihinin en meşhur bilimkurgu serilerinden biri olan Star Wars'un piyasadaki sayısız lisanslı ürününe bir yenisi daha katıldı.
Peluşlar, aksiyon figürleri, onlarca bilgisayar oyunundan sonra bu kez de bir kablosuz Bluetooth hoparlör satışa sunuldu.
ThinkGeek tarafından satışa çıkarılan ürün, Darth Vader'ın orijinal üçlemeden hatırlayacağınız Death Star gemisinden bire bir olarak modellenmiş. Death Star kablosuz Bluetooth hoparlör akrilik malzemeden üretilmiş özel bir standın üzerinde duruyor. Çalışırken farklı renkler ile yanıp sönen ürünün ses çıkışı ise 3 Watt.
Tasarımı ile dikkat çeken ve özellikle de Star Wars evrenini hedef alan ürün mecranın web sitesinde 70 Amerikan dolarına satışa sunulmuş. Kısa sürede tükenen hoparlörün yakın bir zamanda tekrar stoklara gireceği belirtiliyor. 
Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası Dolar, Amerikan Doları, Star Wars, Bilim Kurgu, Death Star Kablosuz Bluetooth Hoparlör, Bluetooth Hoparlör, Darth Vader, Aksiyon Figürleri