Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriLG G Watch R2 Geliyor!

LG G Watch R2 Geliyor!

17 Şubat 2015
LG G Watch R2 Geliyor! - Akıllı saat pazarında ben de varım diyen LG, G Watch ve G Watch R modellerinden sonra, G Watch R2 modelini duyurmaya hazırlanıyor.

Akıllı saat pazarında ben de varım diyen LG, G Watch ve G Watch R modellerinden sonra, G Watch R2 modelini duyurmaya hazırlanıyor.

Akıllı saat pazarındaki rekabet, 2014 yılında biraz daha canlanmasına rağmen, 2015 yılının giyilebilir teknoloji için önemli bir yıl olacağını öngörmek zor olmasa gerek.

Apple Watch, Sony SmartWatch 4, Motorola Moto 360 2, Samsung'un duyurması beklenen yuvarlak tasarımlı akıllı saati ve daha pek çok markanın akıllı saatleri, 2015'teki rekabeti kıyasıya artıracak gibi görünüyor.

Akıllı saat pazarına Sony ve Samsung kadar erken katılmayan LG de, 2015 yılında yuvarlak tasarımlı G Watch R modelinin ikinci sürümünü duyuracak.

Kore kaynaklarının, Kore sanayi raporlarına dayanarak yaptığı iddialara göre LG, G Watch R2 modelini, MWC (Mobil Dünya Kongresi) 2015'te duyuracak.

4G bağlantı desteğinin vurgulandığı iddialar, LG G Watch R2'nin güçlü bir donanıma sahip olacağını da gösteriyor.

4G bağlantı gibi özelliklerin pil kullanımını artırdığı biliniyor. Bu nedenle LG'nin G Watch R2'de büyük boyutta bir bataryaya yer vermesi gerekebilir.

Tasarımı G Watch R ile benzer olacağı söylenen G Watch R2 modelinin, yine 2015'te Samsung'un duyurması beklenen yuvarlak tasarımlı akıllı saatiyle ve Motorola Moto 360'ın ikinci sürümüyle rekabet etmesi bekleniyor.
Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası