Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriLenovo Flex2 Notebook İncelemesi

Lenovo Flex2 Notebook İncelemesi

17 Şubat 2015
Lenovo Flex2 Notebook İncelemesi - Fiyatına göre hem özellik hem de malzeme kalitesi olarak kendini rakip ürünlerden öne çıkartan Lenevo Flex2'yi inceliyoruz.

Fiyatına göre hem özellik hem de malzeme kalitesi olarak kendini rakip ürünlerden öne çıkartan Lenevo Flex2'yi inceliyoruz.

Lenovo Ideapad Flex2

Özellikle Yoga serisi dizüstü bilgisayarlarla birkaç farklı şekilde kullanılabilen dizüstü bilgisayarların önünü açan Lenovo Flex serisiyle daha ekonomik ama yine farklı biçimlerde esneklik sağlayan cihazlarla gündemde.

Flex2 serisinden gelen bu dizüstü bilgisayar Intel'in en yeni nesil Celeron işlemcilerinden bir tanesini kullanıyor. 2 GB bellekle de gündelik işlerinizi oldukça kolaylaştıran bu bilgisayarda 500 GB depolama alanı bir mekanik diskle sağlanıyor.

Bu dizüstü bilgisayarın iki kullanım biçimi var. Bunlardan bir tanesi normal önünüze açarak kullandığınız biçim. Bu noktada değişik bir şey yok. Bunun yanında eğer ekranı arkaya doğru itmeye devam ederseniz ve klavye kısmını geriye katlarsanız bu bilgisayar artık bir masaüstü ekran haline geliyor. Bu noktadan sonra ister sadece dokunmatik ekranla tablet olarak kullanabilir isterseniz de klavye ve fare bağlayarak bir hepsi bir arada bilgisayar gibi kullanmaya devam edebilirsiniz.
Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası