Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri Lumia 535 Ekran Sorunu Onaylandı!

Lumia 535 Ekran Sorunu Onaylandı!

17 Şubat 2015
 Lumia 535 Ekran Sorunu Onaylandı! - Microsoft'un Nokia'nın büyük bir bölümünü satın alması sonrası, ürettiği ilk Microsoft logolu Lumia modeli olan Lumia 535'de, önemli bir sorun baş gösterdi.

Microsoft'un Nokia'nın büyük bir bölümünü satın alması sonrası, ürettiği ilk Microsoft logolu Lumia modeli olan Lumia 535'de, önemli bir sorun baş gösterdi.

Microsoft, Nokia'nın önemli bölümlerini satın alması sonrası, uzun bir süredir Nokia ismini kendi bünyesinden silmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Microsoft'un Nokia adını yok eden son çalışması ise Lumia telefon modelleri oldu. Son çıkan Lumia 535 modelinde, Nokia logosuna veda edilirken, Microsoft logolu ilk Lumia modeli de, Lumia 535 oldu.

Microsoft'un giriş seviye özellikler ile duyurduğu Lumia 535, bugünlerde önemli bir sorun ile gündeme gelmiş durumda.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkartılana göre Lumia 535'de, aşağıdaki videoda da görebileceğiniz gibi dokunmatik algılama sorunu bulunuyor.

Yazılımsal gibi görünen sorun için, birkaç gündür Microsoft yetkililerinden cevap bekleniyordu. Ve nihayet bugün itibariyle Microsoft, dokunmatik sorununu doğruladı.

Hatanın doğrulanması sonrası hemen harekete geçtiklerini blirten Microsoft yetkilileri, birkaç hafta içerisinde sorunun giderileceğini belirtti.

Muhtemelen yayınlanacak bir güncelleme sayesinde çözülecek sorunun, henüz ülkemize giriş yapmayan Lumia 535'de yaşanmasının iyi birşey olduğunu söyleyebiliriz.

Umarız dokunmatik sorunu, Lumia 535 ülkemizde satışa sunulmadan düzeltilir ve ülkemiz kullanıcıları benzer hatalar ile karşılaşmazlar.Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası