Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriGalaxy S4 GPE için Android 5.0.1 Çıktı

Galaxy S4 GPE için Android 5.0.1 Çıktı

17 Şubat 2015
Galaxy S4 GPE için Android 5.0.1 Çıktı - Samsung'un Snapdragon 600 işlemcili Galaxy S4 GPE yani Google Play Edition modeline, hatalarından arındırılmış Android 5.0 sürümü olan Android 5.0.1 güncellemesi geldi.

Samsung'un Snapdragon 600 işlemcili Galaxy S4 GPE yani Google Play Edition modeline, hatalarından arındırılmış Android 5.0 sürümü olan Android 5.0.1 güncellemesi geldi.

Google'ın 10 Aralık tarihinde Nexus modelleri için indirmeye sunduğu ve AOSP'ye yüklediği Android 5.0.1 Lollipop sürümü, cihazlara güncelleme olarak gelmeye devam ediyor.

Artık bundan sonra Android 5.0 güncellemelerinin genel olarak Android 5.0.1 sürümüyle geleceğini söyleyebiliriz. Çünkü özellikle tablet tarafında Nexus modellerinde yaşanan sorunlarını çözen Android 5.0.1 sürümü, daha stabil bir yapıda.

Samsung'un ülkemizde satılan Galaxy S4 modelinden farklı olarak, Exynos 5410 işlemci yerine Snapdragon 600 işlemcili sürümü üzerine inşa edilen Google Play Edition modeline Android 5.0.1 Lollipop güncellemesi geldi.


Galaxy S4 GPE, artık Android 5.0.1 sürümüyle yoluna devam edecek. Cihazlara OTA ile güncelleme dağıtılmaya başlandı.

Normal Galaxy S4'ler ne olacak?

Samsung'un piyasada kendi arayüzüyle beraber sattığı Galaxy S4 için de Android 5.0 Lollipop güncellemesi gelecek. Fakat gelen bilgilere göre güncelleme, Note 3 ile beraber 2015'in ilk ayının ortaları gibi duyurulacak.
Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası