Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriLG Tab Book Duo Duyuruldu

LG Tab Book Duo Duyuruldu

17 Şubat 2015
LG Tab Book Duo Duyuruldu - LG, Tab Book ailesini büyütmeye devam ediyor. Windows 8.1 sistemli Tab Book Duo tanıtıldı. Akıllı telefonları ile atağa kalkan LG, başarısını diğer alanlara da taşımayı hedefliyor.

LG, Tab Book ailesini büyütmeye devam ediyor. Windows 8.1 sistemli Tab Book Duo tanıtıldı. Akıllı telefonları ile atağa kalkan LG, başarısını diğer alanlara da taşımayı hedefliyor.

LG, Windows işletim sistemine sahip Tab Book Duo modelini duyurdu. 2013 yılından beri piyasada olan Tab Book serisi büyümeye devam ediyor.

Windows işletim sistemi ile piyasaya çıkan modelin ardından Core i5 işlemcili, Android OS kullanan ikinci modeli piyasaya süren LG, Tab Book Duo ile tekrar Windows'a dönmüş durumda.

:: i5 İşlemcili Android: LG Tab Book Tanıtıldı

Intel'in dört çekirdekli Core M adlı fansız işlemcisini ve Windows 8.1 işletim sistemini kullanan cihaz, 10.1 inç IPS LCD ekrana ve 530 gram ağırlığa sahip. 

Rakiplerine oranla biraz ağır kalan cihaz, yanında harici klavye ile geliyor. Klavye ile Tab Book Duo'nun ağırlığı 792 grama ulaşıyor.

Klavye eklenerek cihazın işlevselliğini arttırmaya çabalayan LG bunu başarmış görünüyor aynı zamanda klavyenin Bluetooth ile başka cihazlara da bağlanabildiği belirtilmiş durumda.

11 saatlik pil ömrü

USB 3.0 ve HDMI girişleri bulunan LG Tab Book Duo'nun en çok dikkat çeken özelliği ise 11 saatlik batarya ömrü. LG, Tab Book Duo'nun tam dolu batarya ile 11 saate varan şarj ömrü sunduğunu iddia ediyor. 

Güney Kore'de 670 dolara satılmaya başlanacak olan cihazın Kore dışına çıkıp çıkmayacağı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.
Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası