Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri Apple, Rusya'da Satışlarını Durdurdu

Apple, Rusya'da Satışlarını Durdurdu

17 Şubat 2015
 Apple, Rusya'da Satışlarını Durdurdu - Rusya'da yaşanan büyük Dolar ve Euro dalgalanması sonrası, Apple Store ürün satışlarını bir süreliğine durdurdu. Apple, dövizde dalgalanma azaldığında satışları devam ettirecek.

Rusya'da yaşanan büyük Dolar ve Euro dalgalanması sonrası, Apple Store ürün satışlarını bir süreliğine durdurdu. Apple, dövizde dalgalanma azaldığında satışları devam ettirecek.

IDC raporlarına göre Rusya pazarında 2013 yılında 1.6 milyon adet iPhone satan Apple, 2013 yılında dünya genelinde 153.4 milyon adet iPhone satmıştı.

Dünya satışlarına göre çok yüksek bir yere sahip olmasa da, azımsanmayacak bir pazar olan Rusya pazarı, dövizin son yılların en sert dalgalanmaya başlaması neticesinde sıkıntıda.

Apple, yaşanan döviz dalgalanması durulmadan satışlarını durdurma kararı aldı. 

Rusya'da neler oldu?

Son yıllarda Rusya, para birimi rubledeki en büyük çöküşü yaşıyor. Rusya'nın faiz artırımı rubledeki düşüşü frenleyemedi ve dolar/ruble oranı ilk kez 80 seviyesini aşarak yeni bir rekor kırdı.

Rusya'nın risk primini gösteren 5 yıllık CDS'leri de 34 baz puan artışla 581 puanla 5,5 yılın zirvesine yükseldi.

Rusya Merkez Bankası, bugün yani 17 Aralık günü dolara sert bir müdahale yaptı. Merkez Bankası'nın 7 milyar dolarlık döviz rezervini satmaya hazır olduğu belirtildi. Bu gelişmeler sonrası dolar, rubleye karşı 80 seviyesinden 62 seviyesine düşmüş oldu.

Bakalım şimdilik yükselişi frenleyen Rusya, önümüzdeki günlerde rublenin değerini artırabilecek mi? Ayrıca Apple, satışlarına tekrar devam edecek mi merakla bekleniyor.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası