Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri Yandex.Navigasyon Yeni Sürümüne Kavuştu

Yandex.Navigasyon Yeni Sürümüne Kavuştu

17 Şubat 2015
 Yandex.Navigasyon Yeni Sürümüne Kavuştu - Yandex, Yandex.Navigasyon için yeni bir güncelleme yayınladı. Uygulama bu güncelleme sayesinde istenilen şehirlerin haritalarını cihazlarınıza indirme imkanı sunuyor.

Yandex, Yandex.Navigasyon için yeni bir güncelleme yayınladı. Uygulama bu güncelleme sayesinde istenilen şehirlerin haritalarını cihazlarınıza indirme imkanı sunuyor.

Türkiye'nin tüm yollarında detaylı ve ücretsiz olarak hizmet veren Yandex.Navigasyon, yeni sürümü ile birlikte kullanıcılarına daha hızlı ve çok daha rahat bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Yandex.Navigasyon uygulamasını kullananlar son güncellemeyi cihazlarına yükledikleri taktirde istedikleri şehirlerin haritalarını cihazlarına indirebilecekler. Bu sayede yaşadıkları yerin veya ziyaret etmek istedikleri bir başka şehrin haritasını 3G veya WiFi aracılığıyla önceden cihazlarına indirerek kullanıcılar en az seviyede veri kullanımı gerçekleştirilmiş oluyor.

Kullanıcılar bu özellik sayesinde hem daha az veri harcamış olurken hem de daha hızlı bir kullanım deneyimi elde etmiş oluyorlar. Elbette indirilebilir haritaların sağladığı faydalar bu kadar değil. Mobil veri konusunda size rahat bir nefes aldıracak bu güncelleme aynı zamanda cihazınızın pilini de daha az tüketecek ve cihazınızın kullanım süresini uzatacaktır.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası