Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri Lords of the Fallen Oyuncularına Müjde

Lords of the Fallen Oyuncularına Müjde

17 Şubat 2015
 Lords of the Fallen Oyuncularına Müjde - 2014'ün başarılı RPG oyunlarından biri olarak göze çarpan ve Dark Souls'a benzerliğiyle adı anılan Lord of The Fallen'ın ikinci oyununun geleceği kesinleşti.

2014'ün başarılı RPG oyunlarından biri olarak göze çarpan ve Dark Souls'a benzerliğiyle adı anılan Lord of The Fallen'ın ikinci oyununun geleceği kesinleşti.


Yeni nesil platformlar PS 4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştiren Lords of the Fallen oyununa dair oyuncularını oldukça heyecanlandıracak bir haber geldi. Oyunun yapımcılarından Tomasz Gop, oyun adına önemli bir duyuruda bulundu.

Aynı zamanda Cl Games'in yöneticiliğini yapan Gop, oldukça sevilen yapımı Lords of The Fallen'ın ikinci oyununun geliştirilmeye başlandığı müjdesini verdi. Oyunun ne zaman çıkış yapacağı veya hangi platformlar için geleceği hakkında detaylara inmeyen yapımcı, oyuncuların heyecanını ikiye katladı.
Özellikle Dark Souls oyununa benzerliğiyle gündemde adından sıkça söz ettiren yapım, üzerine eklediği farklı öge ve dinamiklerle de oyuncu kitlesini oldukça üst seviyede tutmayı başarmıştı.

RPG oyunları arasında son zamanların oldukça başarılı yapımı Lords of the Fallen'ın yapımcı ekibinde ise RPG dünyasının marka oyunlarından The Witcher yapımcıları bulunuyor.Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası