Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriBlackBerry ve Amazon, Android için Birleşti

BlackBerry ve Amazon, Android için Birleşti

17 Şubat 2015
BlackBerry ve Amazon, Android için Birleşti - BlackBerry'nin henüz satışa çıkmış olan telefonu BlackBerry Classic, Amazon ve BlackBerry ortaklığı sayesinde Android uygulamalarına merhaba dedi.

BlackBerry'nin henüz satışa çıkmış olan telefonu BlackBerry Classic, Amazon ve BlackBerry ortaklığı sayesinde Android uygulamalarına merhaba dedi.

Kanadalı BlackBerry yeni bir telefon ile geri dönüyor. Yeni BlackBerry Classic, şirketin tahminlerine göre BlackBerry Passport kadar güçlü bir ilgi ile karşılaşacak. Eski usül BlackBerry akıllı telefonlara benzeyen BlackBerry Classic, Amazon ve BlackBerry'nin ortak çalışması sayesinde de Android uygulamalarına ev sahipliği yapıyor.

BlackBerry 10 işletim sistemli (10.3.1) Classic, Android Runtime sayesinde Android uygulamalarının çalışmasına olanak sağlıyor, uygulamalar ise Amazon üzerinden geliyor. Amazon Appstore'dan indirilebilinecek Android uygulamaları, Android 4.2.2 Jelly Bean ve eski sürümlere tam destek veriyor.

Android evrenine küçük de olsa bir merhaba diyen BlackBerry, Amazon ile olan ortaklıklarının da devam edeceği görüşünde.

BlackBerry Classic'in donanımsal özellikleri ise şu şekilde, 3.5 inç ekran, 1.5GHz Qualcomm Snapdragon işlemci, 2GB RAM, 16GB depolama alanı, microSD kart desteği ile belleği 128GB'a kadar genişletme seçeneği.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası