Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri iPad'i Mac için İkinci Ekran Yapın!

iPad'i Mac için İkinci Ekran Yapın!

17 Şubat 2015
 iPad'i Mac için İkinci Ekran Yapın! - Mac kullanıcıları için artık iPad'in yeni bir işlevi daha var. Duet Display uygulaması sayesinde iPad'ler Mac'ler için sıfır gecikmeli ikinci ekran olarak kullanılabiliyor.

Mac kullanıcıları için artık iPad'in yeni bir işlevi daha var. Duet Display uygulaması sayesinde iPad'ler Mac'ler için sıfır gecikmeli ikinci ekran olarak kullanılabiliyor.

Hem Mac hem iPad sahiplerini sevindirecek yeni bir uygulama yayınlandı. Duet Display adlı uygulama ile iPad'ler artık Macbook'lar ya da iMac'ler için ikinci ekran olarak kullanılabiliyor.


Her ne kadar bu amaca hizmet eden çeşitli uygulamalar daha önce de ortaya çıkmış olsa da, gecikme sorunun nedeniyle işlevsel bir kullanım sunmayı başaramamıştı. Duet Display uygulaması sıfır gecikme ile Mac ekranındaki görüntüyü iPad ekranına aktarabiliyor, ekranlar arasında pencere paylaşımı yapabiliyor.Tak çalıştır özelliğine sahip uygulamada, 30 pin kablo ya da lightning kablo ile bağlantı sağlanması yeterli. Saniye de 30 ya da 60 kare hız sunan uygulamada, dokunmatik özelliği de kullanılmaya devam edilebiliyor.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası