Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri Microsoft Band Stok Dışı Oldu!

Microsoft Band Stok Dışı Oldu!

17 Şubat 2015
 Microsoft Band Stok Dışı Oldu! - Microsoft'un ilk giyilebilir ürünü olan Microsoft Band, online satışta stok dışı duruma geldi. Düşük talep gördüğü iddia edilen ürünün yeni yılın başlarında satışta olması bekleniyor.

Microsoft'un ilk giyilebilir ürünü olan Microsoft Band, online satışta stok dışı duruma geldi. Düşük talep gördüğü iddia edilen ürünün yeni yılın başlarında satışta olması bekleniyor.

Microsoft'un ilk giyilebilir ürünü olan Microsoft Band bir süredir tartışmalara konu oluyor. Ekim ayı sonunda tanıtılan ürüne yönelik ilk tepkiler oldukça olumlu oldu ve Microsoft Band hızlı bir başlangıç yaptı. Buna rağmen, aradan geçen zamanda gelen iddialar ürünün beklenen satış performansını yakalayamadığı yönündeydi.

Yeni cihaz hakkındaki son gelişme ise ürünün online satış kanalı üzerinden satışının durduğu yönünde. Microsoft'un resmi açıklamasına göre, cihaz stok sıkıntısı nedeniyle 2015'ın ilk aylarına kadar internette yerini alamayacak. Sadece fiziksel Microsoft mağazalarında bulunabilecek ürünün bu satış noktalarında da tükendiği belirtiliyor.

Cihazın düşük talep gördüğü dedikodularının yanı sıra, yaşanan stok sorunun tatil sezonu öncesi satış grafiğine olumsuz yansıyacağı yorumları da yapılan değerlendirmeler arasında. Alışverişin yoğun olarak yapıldığı dönemde yeni bir ürünün stoklarda olmaması Microsoft Band'ın başarısı hakkında şüphe uyandırıyor.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içeriklerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekilde sitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası