Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriKendi Kendini İmha Eden Telefon!

Kendi Kendini İmha Eden Telefon!

17 Şubat 2015
Kendi Kendini İmha Eden Telefon! - Görevimiz Tehlike ve Müfettiş Gadget filmlerindeki gibi kendi kendini imha eden cihazlar gerçek olabilir. Boeing ve BlackBerry, yüksek güvenlikli bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor.

Görevimiz Tehlike ve Müfettiş Gadget filmlerindeki gibi kendi kendini imha eden cihazlar gerçek olabilir. Boeing ve BlackBerry, yüksek güvenlikli bir akıllı telefon üzerinde çalışıyor.

Mobil cihazlarda kişisel verilerin güvenliğine yönelik önlemler her geçen gün artıyor. Bu yılın başlarında duyurulan yüksek güvenlikli Blackphone, ve 2014'ün en önemli teknolojik ürünleri arasında yer almıştı. Şimdi bu güvenliği bir adım ileri taşıyacak cihaz için Boeing ve BlackBerry şirketleri ortak çalışma yürütüyor.


Kendi kendini siliyor

Reuters'ın verdiği bilgilere göre, iki şirket hükümetlere ve yüksek veri güvenliğine gereksinim duyan bireylere yönelik super güvenli yeni bir akıllı telefon geliştiriyor. Ürünün en önemli özelliği Görevimiz tehlike ve Müfettiş Gadget filmlerinin ünlü "kendi-kendini yok eden" cihazlarındaki teknolojiyi anımsatması.


Fiziksel müdahaleye karşı önlem

Boeing ve BlackBerry ortaklığından çıkacak cihazın filmlerdeki gibi kendi kendini yakması ya da patlatması söz konusu değil ancak, fiziksel müdahalede bulunulması durumunda verilerin tamamını sileceği belirtiliyor. Cihazın, açılmaya dayanıklı gövdesinin zorlanması halinde kendini kullanıma kapattığı ve tüm verileri sildiği verilen bilgiler arasında.


Ne zaman satışa sunulacak?

Cihazın teknik detayları ve ne zaman pazara sunulacağı hakkında ne bir bilgi bulunmuyor. Bazı kaynaklara göre, Boeing firması süper güvenlikli cihazı potansiyel müşteriler için sunmaya başladı. 


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011 tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre her şirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDV den başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal web tasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, web site tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul web tasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımı da oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içeriklerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekilde sitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızda haberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEO çalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başka bir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting, Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı, İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, Sakarya Web tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal web tasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel web tasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internet sitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, en iyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası