Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri Plantronics BackBeat Fit Kulaklık İncelemesi

Plantronics BackBeat Fit Kulaklık İncelemesi

17 Şubat 2015
 Plantronics BackBeat Fit Kulaklık İncelemesi - Plantronics'in dış mekanlarda spor yapanlar için ürettiği Bluetooth kulaklık BackBeat Fit'i inceliyoruz. Suya ve tere dayanıklı bu kulaklığın sunduğu özelliklere yakından bakıyoruz.

Plantronics'in dış mekanlarda spor yapanlar için ürettiği Bluetooth kulaklık BackBeat Fit'i inceliyoruz. Suya ve tere dayanıklı bu kulaklığın sunduğu özelliklere yakından bakıyoruz.

Neil Armstrong'un Ay'daki ilk sözlerini kaydeden mikrofonlu kulaklık sisteminden bugüne gelişimini sürdüren Plantronics, kablosuz sistemler alanında farklı ürünler sunmaya devam ediyor. Bu incelememizin konusu olan BackBeat Fit, fitness kullanıcıları için özel tasarlanmış bir ürün.

Yürümek veya koşmak fark etmez

Tere ve suya dayanıklı olarak tasarlanan BackBeat Fit, yağmurda yürüyüş veya koşu yapan kullanıcıları rahat ettiriyor. Bluetooth üzerinden telefonunuzla iletişim kurabilen Plantronics BackBeat Fit, yanındaki kılıf sayesinde telefonunuzu da muhtemel hava şartlarına ve cebinizden fırlayıp gitmeye karşı korumanızı sağlıyor.

Hem müzik, hem konuşma

Her ne kadar ağza doğru uzanan bir mikrofonu olmasa da telefonla konuşma imkanı da sağlayan BackBeat Fit, bir miktar çevresel ses alsa da yine telefonu kılıftan veya cepten çıkartmadan konuşmanızı sağlıyor.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası