Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriCep telefonlarında şarj çilesi bu cihazla sona eriyor

Cep telefonlarında şarj çilesi bu cihazla sona eriyor

17 Şubat 2015
Cep telefonlarında şarj çilesi bu cihazla sona eriyor - ABD'de enerjisini güneşten alan ve saat gibi kola takılarak cep telefonlarını şarj edecek bir cihaz geliştirildi.

ABD'de enerjisini güneşten alan ve saat gibi kola takılarak cep telefonlarını şarj edecek bir cihaz geliştirildi.

'Carbon' ismi verilen saat görünümlü küçük şarj cihazı, yeterli güneş ışığının olmadığı zamanlarda USB ile de şarj edilebilecek. Cihazda saat ekranı olarak görülen bölüm aslında küçük bir güneş paneli. Bu bölüm su ve toz geçirmiyor. LED ışıkları cihazın doluluk oranını gösteriyor. ABD'de Florida'da EnergyBionics kuruluşu tarafından geliştirilen cihaz cep telefonlarının yanı sıra kamera, tablet ve laptopların şarjı için de kullanılabilecek. Carbon, bir iPhone telefonu yarım saatten az bir sürede tam olarak şarj edebilecek. 95 dolara mal olacak telefonun teslimatına ağustos ayında başlanacak.Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası