Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriTwitter Analytics Özelliği iOS'e Geldi!

WhatsApp'a Sesli Arama Geliyor!

17 Şubat 2015
Twitter Analytics Özelliği iOS'e Geldi! - Twitter'ın bir süre önce test etmeye başladığı Analytics özelliği, Twitter uygulamasının iOS sürümüne eklendi.

Twitter'ın bir süre önce test etmeye başladığı Analytics özelliği, Twitter uygulamasının iOS sürümüne eklendi.

Twitter'ın bir süre önce kullanıcılarının yaptıkları paylaşımlarda ne kadar etkili olduklarını gösteren yeni bir uygulamayı test etmeye başlamıştı. Bu özellik nihayet test aşamasını geçti ve kullanıma sunuldu.

Analytics servisinin tweetlere entegre edilmiş hali olan bu yeni özellik, Twitter uygulamasının iOS sürümüne son güncelleme ile eklenmiş durumda. Bu özelliği, tweetlerinizden birisine tıkladığınız zaman alt tarafında konumlandırılan "ViewAnalyticsDetails" (Analiz Detaylarını Görüntüle) bağlantısı ile kullanılabileceksiniz.

Bu bağlantıya tıkladığınız zaman tweetinizin görüntülenme oranları, tıklanma oranları, tweetteki bağlantıya kaç kişinin tıkladığı hatta genişletilmiş şekilde görüntülemek için kaç kişinin tweete tıkladığı gibi istatistikleri görebiliyorsunuz.
Geçtiğimiz aylarda benzer bir hizmet sunan "analytics.twitter.com" adlı siteyi kullanıma sunan Twitter, yeni güncelleme ile bu özelliği akıllı telefonlara getirmiş oldu. Bu uygulama ilk aşamada sadece İngilizce, Fransızca, Japonca ve İspanyolca dillerinde paylaşımlarda bulunan kişilerin kullanımına sunmuştu.

Yeni güncelleme ile akıllı telefonlara getirilen bu özellikten henüz sadece iOS kullanıcıları istifade edebilecek olsa da bu özellik elbette diğer platformlarda da kullanıma sunulacaktır. Ancak henüz ABD merkezli şirket tarafında bu konuyla ilgili bir açıklama yapılmış değil.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası