Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriSnowball ile Anlık Tüm Mesajlar Tek Yerde

Snowball ile Anlık Tüm Mesajlar Tek Yerde

17 Şubat 2015
Snowball ile Anlık Tüm Mesajlar Tek Yerde - Şimdilik beta olan Android için Snowball uygulaması, Facebook Messenger, WhatsApp, Snapchat, SMS, Hangouts, Twitter, Line, WeChat ve Slack uygulamalarını bir araya getiriyor.

Şimdilik beta olan Android için Snowball uygulaması, Facebook Messenger, WhatsApp, Snapchat, SMS, Hangouts, Twitter, Line, WeChat ve Slack uygulamalarını bir araya getiriyor.

Hayatımızda son derece önemli bir yeri olan sosyal mecralar ve anlık mesajlaşma hizmetleri, her geçen gün daha da artarak karşımıza geliyor. Eskiden anlık mesajlaşma dediğimizde aklımıza Facebook Messenger ve WhatsApp gelirdi. Fakat son dönemde pek çok farklı uygulama çıkmış durumda.

İşte tüm bu uygulamaları kullanıyorsanız, ayrı ayrı yerlerden gelen mesajlara bakmaktansa bir havuz içinde bu mesajları kontrol etmek nasıl olurdu? Bence güzel olurdu.

Benzer örnekleri olsa da Snowball kadar gelişmiş bir örnek pek karşımıza çıkmamıştı. Snowball ise oldukça yetenekli.

Snowball nedir? Ne yapar?

Facebook Messenger, WhatsApp, Snapchat, SMS, Hangouts, Twitter, Line, WeChat ve Slack uygulamalarını destekleyen Snowball, beta olarak Android'de karşımıza çıktı.

Android için Snowball Beta indirin! (Türkiye ve pek çok telefon modeli şimdilik desteklenmiyor)

Oldukça kolay ve kullanışlı bir program olan Snowball, beta aşamasında olmasına rağmen başarılı ve kararlı çalışmasıyla dikkat çekiyor. Henüz Türkiye destekli bölümlerde yer almasa da, önümüzdeki dönemlerde yeni desteklenen uygulamalar ve bölgelerle programın kullanımı daha da yaygınlaşacak. Sonuç olarak daha beta aşamasında.

Facebook Messenger gibi bildirimleri balon ile bizlere gösteren program, hızlı yapısı ve kolay anlaşılabilir olmasıyla beğenimizi topladı.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası