Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriApex Launcher 3 İle Lollipop Deneyimi

Apex Launcher 3 İle Lollipop Deneyimi

17 Şubat 2015
Apex Launcher 3 İle Lollipop Deneyimi - En popüler Launcher uygulamalarından birisi olan Apex Launcher, Lollipop'a kavuştu. Material Desing'ı temel alan Android'in son sürümünü artık sizde kullanabileceksiniz.

En popüler Launcher uygulamalarından birisi olan Apex Launcher, Lollipop'a kavuştu. Material Desing'ı temel alan Android'in son sürümünü artık sizde kullanabileceksiniz.

Android akıllı telefonunuzda kullandığınız arayüzden sıkıldıysanız ve telefonunuz farklılıklar yapmak istiyorsanız, imdadınıza Google Play'de yer alan onlarca Launcher yetişiyor. Bunların arasında yer alan Apex Launcher 3.0 versiyonuna güncellendi.

Material Desing ile Android 5.0 Lollipop deneyimi

Apex Launcher güncellenen yeni sürümünde, Google'ın yeni tasarım dili Material Desing'i temel alan Android 5.0 Lollipop özelliklerine kavuştu.

Yenilenen Apex Launcher, simgelerden tutunda bildirim çekmesine kadar Android Lollipop görünümüne sahip. Telefonlarınızda veya tabletlerinizde kullanabileceğiniz Apex Launcher'in son sürümünün getirdiği yenilikler ise şunlar;

- Yenilenmiş Material Desing'a sahip modern arayüz
- Yeni Material Desing uygulama ikonları
- Yeniden tasarlanan Apex eylem ikonları
- Lollipop tarzı klasör ve animasyonlar
- Lollipop tarzı arama çubuğu ve kaydırma göstergesi
- Geliştirilmiş uygulamalar ve widgetler
- Yeni kaydırma hızı seçenekleri

Telefonunuzun ana ekranından tutunda uygulama çekmecesine kadar neredeyse her köşesini istediğiniz gibi düzenleyebileceğiniz ve istediğiniz efektleri uygulayarak istediğiniz işlevlere sahip olmasını sağlayabileceğiniz uygulamayı 8,99 TL karşılığında PRO sürümünü alabileceğiniz gibi ücretsiz sürümünü de kullanabilirsiniz.
Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası