Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriToshiba'dan Gözlüksüz 3D TV!

Toshiba'dan Gözlüksüz 3D TV!

17 Şubat 2015
Toshiba'dan Gözlüksüz 3D TV! - 2014 yılı 4K ve eğimli ekran televizyonların yılı oldu. 3D TV'ler ise bir parça geride kaldı ancak Toshiba'nın geliştirdiği yeni teknoloji gözleri tekrar bu alana çevirebilir.

2014 yılı 4K ve eğimli ekran televizyonların yılı oldu. 3D TV'ler ise bir parça geride kaldı ancak Toshiba'nın geliştirdiği yeni teknoloji gözleri tekrar bu alana çevirebilir.

2014 yılı 4K çözünürlüğün ve kavisli ekran televizyonların yılı oldu. Yıl boyunca birçok üretici yüksek çözünürlüklü ve curved TV modellerini tanıttı. 4K çözünürlüklük sadece TV ekranlarıyla da sınırlı kalmadı.

4K ve kavisli ekranların yılı

Toshiba, geçtiğimiz Nisan ayında ilk 4K dizüstü bilgisayarını tanıttı. LG ise 4K çözünürlüklü kavisli ekran televizyonunu duyurdu. Samsung ilk 4K PC monitörünü piyasaya sürdü, Apple ise iMac serisine 5K Retina Ekranlı bir model ekledi.

3D'ye ilgi azaldı

4K ve kavisli ekranlara ilgi bu denli yoğun olurken üç boyulu TV'lere olan ilgi biraz azaldı. 3D'nin en büyük dezavantajlarından biri ise bu teknolojinin olmazsa olmazı denilebilecek gözlükler oldu.

Toshiba'nin gözlüksüz 3D teknolojisi

Yakın gelecekte ise 3D ekranlar için durum biraz daha farklılaşabilir. Toshiba'nın gözlüksüz 3D TV geliştirdiği açıklandı. Neowin.net sitesinin Businesswire'a dayandırdığı habere göre, Japon üretici "likit kristal GRIN lens" teknolojisi ile gözlük gereksinimi olmadan 3D görüntü sağlayanbilen ekran üretti.

CES 2015'te gösterilecek

Yeni teknolojiyi 3840 x 2160 piksel çözünrülüğünde deneyen Toshiba'nın 6 - 9 Ocak tarihleri arasında gerçekleşecek CES 2015'te tanıtım yapması bekleniyor. 


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası