Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri Kuzey Kore'de 3G Şebekesi Çöktü!

Kuzey Kore'de 3G Şebekesi Çöktü!

17 Şubat 2015
 Kuzey Kore'de 3G Şebekesi Çöktü! - İlk önce düzenlenen saldırılar sonucu interneti kapatılan Kuzey Kore'de çile bitmiyor. Geri açılan internetin ardından bu sefer de 3G cep telefonu şebekesi kapatıldı.

İlk önce düzenlenen saldırılar sonucu interneti kapatılan Kuzey Kore'de çile bitmiyor. Geri açılan internetin ardından bu sefer de 3G cep telefonu şebekesi kapatıldı.

Kuzey Kore, Sony Pictures'a saldırı düzenlediğinden beri aldığı saldırıların ardı arkası kesilmiyor. Düzenlenen saldırılar sonucu uzun bir süre interneti kesilen Kuzey Kore'nin şimdide 3G cep telefonu şebekesi kesildi.

Siber Dünya Savaşı mı Başlıyor?

Kuzey Kore'nin cumartesi günü sabah saatlerinde kaynağı belirsiz olarak maruz kaldığı saldırılar sonucunda ülkenin 3G sistemleri büyük hasar gördü. Yaklaşık 9 saat süren kesintinin elbette en büyük zararı akıllı telefonlara oldu.

Kuzey Kore'de bulunan 25 milyon nüfusun yaklaşık 1,7 milyonunun cep telefonu kullandığı tahmin ediliyor. Saldırıyı atlatan ülke, şimdiyse suçluyu arıyor.


Büyük ihtimalle tekrar ABD'yi suçlayacak olan Kuzey Kore'nin uğradığı bu saldırının, Obama'ya söylenen ırkçı cümleler yüzünden uluslararası bir saldırı olabileceği de belirtiliyor.

Ayrıca FBI'ın Sony Pictures'ın bilgisayar sistemine yapılan saldırılardan sorumlu olduğunu belirttikten sonra ABD Başkanı Obama, hatırlayacağınız üzere Kuzey Kore'ye karşı misilleme tehdidinde bulunmuştu.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası