Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriInternet Explorer'a Veda Edebiliriz

Internet Explorer'a Veda Edebiliriz

17 Şubat 2015
Internet Explorer'a Veda Edebiliriz - Windows işletim sistemlerinin olmazsa olmazı Internet Explorer web tarayıcısı Windows 10'un gelişiyle tarihe karışabilir.

Windows işletim sistemlerinin olmazsa olmazı Internet Explorer web tarayıcısı Windows 10'un gelişiyle tarihe karışabilir.

Microsoft bildiğiniz gibi önümüzdeki yıl yeni işletim sistemi Windows 10 ile sektöre yeni bir giriş yapacak. Önceki sürümleri, özellikle de
tartışmalı Windows 8'i geride bırakacak kadar güçlü olacağı iddia edilen sistem gelen yeni iddialara göre meşhur Internet Explorer web tarayıcısını içermeyebilir.

Söylentiler Windows 10 işletim sisteminin Internet Explorer'a veda edeceğini ve onun yerine bambaşka bir web tarayıcısı ile geleceğini söylüyor. Spartan kod adlı yeni tarayıcı Microsoft'un Chakra JavaScript ve Explorer 11'de kullanılan Trident render motoruyla merhaba diyebilirmiş.

İddiaya göre yeni Microsoft web tarayıcısı çok daha hafif, kullanımı ve arayüzü basit bir uygulama örneği olacak. Masaüstü bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlarda rahatlıkla kullanılacak denilen yeni Spartan web tarayıcısı Chrome ve Firefox'u kendine esas aluyormuş.

Microsoft'un Windows 10 işletim sisteminin yeni detaylarını Ocak 2015'te paylaşması bekleniyor.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası