Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri Android Uygulamaları WP'da Çalışabilir!

Android Uygulamaları WP'da Çalışabilir!

17 Şubat 2015
 Android Uygulamaları WP'da Çalışabilir! - Windows Phone ekosisteminin en çok eleştirildiği noktalardan bir tanesi uygulama mağazası. İddialara göre Microsoft, Windows Phone'da Android uygulamalarını çalıştırabilir.

Windows Phone ekosisteminin en çok eleştirildiği noktalardan bir tanesi uygulama mağazası. İddialara göre Microsoft, Windows Phone'da Android uygulamalarını çalıştırabilir.

Günümüzde BlackBerry'nin QNX tabanlı kendi işletim sisteminde Android uygulamaları çalışabiliyor. Firma hatta Amazon ile anlaşarak, Amazon'un uygulama mağazasını cihazlarına entegre etmişti. Benzer bir hamle Microsoft'tan gelebilir.

Windows Phone'un en büyük problemi uygulama eksikliği!

2010 yılında tanıtılan Windows Phone 7'den beri devam eden Windows Phone ekosistemi, hala uygulama sorunu yaşıyor. Bunu tam olarak aşamayan firma, çözümü Android uygulamalarında bulabilir.

Henüz net bir açıklama olmasa da firmaya yakın kaynaklara göre Android uygulamalarını çalıştırabilecek bir emülatör üzerinde çalışılıyor.

Yeni yönetim de destekliyor

Microsoft'ta göreve gelen yeni CEO ve Windows tarafındaki pek çok yönetici, yeniliklere açık olmanın gerekliliğine inanıyor.

Ekosistemin geleceğinin daha net görülebilmesi için böyle bir emülatör vasıtasıyla Android uygulamalarını çalıştırabileceği ihtimalleri artıyor.

Windows 10 ve Windows Phone 10 ile mi gelecek yoksa daha sonraki cihazlarda mı bu destek gelecek orası kesin değil. Yani henüz net bir tarih yok.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası