Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri Gönderilen Mesajı Silebilen Yeni Program Strings

Gönderilen Mesajı Silebilen Yeni Program Strings

17 Şubat 2015
 Gönderilen Mesajı Silebilen Yeni  Program Strings - Bir mesaj yolladınız ve ah keşke yollamasaydım dediniz mi? İşte böyle düşünenler için artık yeni bir mesajlaşma uygulaması var. Adı Strings. Detaylar haberimizde.

Bir mesaj yolladınız ve ah keşke yollamasaydım dediniz mi? İşte böyle düşünenler için artık yeni bir mesajlaşma uygulaması var. Adı Strings. Detaylar haberimizde.

Hayatınızda hiç bir mesaj yolladınız ve daha sonra o mesajı keşke yollamasaydım dediniz mi? Bu zamana kadar Strings adlı uygulama olsaydı, böyle demeyecektiniz.

Günümüzde yoğun olarak kulanılan anlık mesajlaşma uygulamalarına bir yenisi daha eklendi. Strings adlı şimdilik sadece iOS platformunda olan yeni programla beraber, arkadaşlarınızla WhatsApp ve diğer anlık mesajlaşma uygulamalarında olduğu gibi mesajlaşabiliyorsunuz. Tabi uygulamanın farklılıkları da var.

Keşke dediysen mesajı sil!

Bir mesaj attınız ve mesajı attığınız için sonra pişman oldunuz. Karşınızdaki mesajı okumamışsa endişe etmenize gerek yok, Strings uygulamasında mesajı silebiliyorsunuz.

Sadece mesajlar değil. Gönderilen fotoğraf ve videoları da silebileceğiniz uygulama, anlaşılacağı gibi fotoğraf ve video paylaşma imkanı da sunuyor.

Android ekosistemine gelmesiyle beraber, kullanan sayısı arttıkça bu uygulama dikkat çekebilir. Zira anlık mesajlaşma uygulamalarını kullanılabilir kılan en önemli detay, kullanan sayısı.

Tek siz kullanıyorsanız, bu tip uygulamalar hiç bir şey ifade etmiyorlar. Son olarak ekleyelim, bu program cihazdaki mesajları silmiyor. Sadece uygulamadan atılan mesajları silebiliyor.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası