Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriŞarjı Bir Ay Giden Akıllı Saat

Şarjı Bir Ay Giden Akıllı Saat

17 Şubat 2015
Şarjı Bir Ay Giden Akıllı Saat - Teknolojinin kalbinin attığı CES 2015'te görücüye çıkacak akıllı saatler yavaş yavaş ortaya çıkarken Polar A300 adlı modelin şarj süresi dikkat çekti.

Teknolojinin kalbinin attığı CES 2015'te görücüye çıkacak akıllı saatler yavaş yavaş ortaya çıkarken Polar A300 adlı modelin şarj süresi dikkat çekti.

Teknolojinin kalbinin attığı ve bizlerin de yakından takip ettiği CES 2015'te akıllı saatleri ile adını yavaş yavaş duyurmakta olan Polar, yeni modeli A300'ü duyurdu. Şirketin M400 modelinin benzeri olan A300 bir hayli yetenekli, üstelik şarjı tam bir ay gidiyor.

CES 2015'te görücüye çıkacak olan akıllı saat, adım sayar özelliği, atılan kalori ve katedilen mesafenin gösterilmesi gibi yeteneklerinin yanı sıra uyku kalitesine dair bilgi de sunabiliyor. Bluetooth üzerinden iOS ve Android'li cihazlarla eşleşen cihaz, Polar Flow adlı uygulama sayesinde senkronize oluyor.

Su geçirmez özelliği sayesinde duşta ya da yüzerken kullanılabiliyor. Alarm ve titreşim özelliği de bulunan bu aygıtın GPS özelliği ise maalesef yok.

Beyaz, siyah, pembe, mavi, gri ve sarı renklerle Şubat ayı itibarıyla satışına başlanacak akıllı saatin fiyatı ise 140 dolar olarak açıklandı. Ayrıca değiştirilebilir saat kayışları da 25 dolardan satın alınabilecek. Elbette bu fiyatlar ABD için söz konusu rakamlar.


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası