Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriSandisk'ten Android Cihazlara Micro USB Bellek!

Sandisk'ten Android Cihazlara Micro USB Bellek!

17 Şubat 2015
Sandisk'ten Android Cihazlara Micro USB Bellek! - CES 2015 öncesi depolama çözümleri üreticileri yeni ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. Seagate'in iOS'a özel ürününden sonra SanDisk de Android cihazlara yönelik flash çözümünü tanıttı.

CES 2015 öncesi depolama çözümleri üreticileri yeni ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. Seagate'in iOS'a özel ürününden sonra SanDisk de Android cihazlara yönelik flash çözümünü tanıttı.

CES 2015 öncesi yeni ürün tanıtımları tüm hızıyla sürüyor. Dün buradaki haberimizde sizlerle paylaştığımız Seagate imzalı, iOS uyumlu kablosuz taşınabilir harici diskten sonra bugün de SanDisk, Android cihazlara yönelik çözümünü tanıttı.

Çift konnektör ile köprü görevi

Ultra Dual USB Drive 3.0 olarak adlandırılan ürün, Micro USB bağlantısı ile Android akıllı telefonlara ve tabletlere kolayca bağlanabiliyor. SanDisk'in verdiği bilgilere göre yeni ürün saniyede 130 MB'a kadar veri aktarımına olanak sağlıyor. Çift konnektörlü cihaz Micro USB cihazlara bağlanabildiği gibi standart USB kapılarına da bağlanabiliyor ve farklı cihazlar arasında köprü görevi görüyor.

Memory Zone uygulaması ile çalışıyor

SanDisk'in ücretsiz Android uygulaması Memory Zone ile entegre çalışan uygulama adından da anlaşıldığı üzere USB 3.0 destekliyor. 16, 32 ve 64 GB disk seçenekleri ile satışa sunulan ürünün fiyatları 22.99 dolar ile 64.99 dolar arasında değişiyor. 


Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası