Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji HaberleriCebinizde Sevimli Bir Terabayt!

Cebinizde Sevimli Bir Terabayt!

17 Şubat 2015
Cebinizde Sevimli Bir Terabayt! - 1 TB kapasiteli taşınabilir SSD disklerin en sevimlisi ile tanışmaya hazır olun! İşte karşınızda CES 2015'in en çok dikkat çeken ürünlerinden Samsung Portable...

1 TB kapasiteli taşınabilir SSD disklerin en sevimlisi ile tanışmaya hazır olun! İşte karşınızda CES 2015'in en çok dikkat çeken ürünlerinden Samsung Portable...

ABD'de düzenlenen CES 2015'te büyük boyutlarına alışık olduğumuz teknoloji cihazlarının iyiden iyiye küçülmeye başladığına da tanıklık ediyoruz. İşte bu 'küçülmenin' ilginç örneklerinden biri de Samsung'un 1 TB'lık taşınabilir SSD'si.

Sadece 9,2 mm kalınlığındaki taşınabilir SSD, USB 3.0 üzerinden 450MB/saniyeye kadar aktarım hızlarını destekliyor. Bu sevimli aygıtın 250 ve 500 GB'lık iki depolama seçeneği daha bulunuyor.


Samsung Portable SSD T1 ürün adıyla satışına başlanacak taşınabilir SSD'nin ABD için fiyat etiketleri ise 250 GB için 180 dolar, 500 GB için 300 dolar ve 1 TB için 600 dolar olarak açıklandı. Böylesine küçük bir alan üzerinde yüksek hızda aktarım olanağı sunan depolama aygıtı sunan Samsung'ta sonraki hedef: 16 TB'a kadar depolama alanına sahip taşınabilir diskler.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası