Sipariş Formu

Aşağıdaki formu doldurup Gönder butonuna basınız

Lütfen Kırmızı Alanları Boş Bırakmayınız
Seçtiğiniz Tema :
Anasayfa Bilim ve Teknoloji Haberleri Intel Compute Stick Tanıtımı yapıldı

Intel Compute Stick Tanıtımı yapıldı

17 Şubat 2015
 Intel Compute Stick Tanıtımı yapıldı - Mikroişlemci üreticisi Intel, televizyonları bilgisayara dönüştürecek yeni cihazını tanıttı. Windows 8.1 ön yüklü olarak gelen Compute Stick adlı ürün HDMI üzerinden TV'ye bağlanıyor.

Mikroişlemci üreticisi Intel, televizyonları bilgisayara dönüştürecek yeni cihazını tanıttı. Windows 8.1 ön yüklü olarak gelen Compute Stick adlı ürün HDMI üzerinden TV'ye bağlanıyor.

Teknoloji devi Intel, çubuk şeklindeki yeni cihazını tanıttı. Mini bir bilgisayar olarak görülebilecek Compute Stick adlı ürün, bir anlamda televizyonları bilgisayara dönüştürüyor. Windows 8.1 işletim sistemi ön yüklü bir şekilde gelen cihaz sayesinde masaüstü / dizüstü PC deneyimini TV'de yaşamak mümkün. 

4 çekirdekli Atom Bay Trail işlemciden gücünü alan Compute Stick, 2 GB bellek, 32 GB depolama, Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11 b/g/n kablosuz bağlantı çözümleri, güç bağlantısı için USB kapısı, Micro USB kapısı ve HDMI çıkışı ile geliyor. Ayrıca, MicroSD girişi ile ek depolama alanı da sunuyor. Küçük yapısıyla dikkat çeken cihaz, mini istemci çözümü olarak da kullanılabiliyor.

Intel'in verdiği bilgilere göre 2015 yılı içinde satışa sunulacak Compute Stick, 149 dolar fiyat etiketi ile raflardaki yerini alacak. Yeni cihazın sadece Windows 8.1 sürümü değil Linux sürümü de piyasaya sürülecek. Linux versiyonunun fiyatı ise 89 dolar olarak açıklanmış durumda. Her iki modelin de Mart ayında geleceği belirtiliyor.

Yeni TÜRK TİCARET KANUNU ile şirketlere web sitesi zorunluluğu 14 ŞUBAT 2011tarihli ve 27846 sayılı Resmi Gazete'de yayınlandı. Yeni TÜRK TİCARET KANUNU' na göre herşirket bir web sitesi yaptırmak zorunda..

İntegral Bilişim ve Yazılım Hizmetleri olarak 250 TL + KDVden başlatan fiyatlarla hazır web sitesi, kolay web sitesi, kurumsal webtasarımı, özel web sitesi, web sitesi, hızlı web sitesi, ucuz web sitesi, website tasarımı, hosting paketleri, ücretsiz domain hizmetlerini İstanbul webtasarım firması olarak vermekteyiz.

Hazır paketlerimiz çok kullanışlı ve kullanımıda oldukça kolaydır. Web tasarımlarımız dinamik bir yapıya sahip olup içerikleriniziistediğiniz zaman değiştirebilir ve yeni içeriklerinizi sınırsız bir şekildesitenizin admin panelinden sitenize ekleyebilirsiniz.

SEO (Search Engine Optimization )
 alt yapısı olarak her site tasarımızdahaberler ve duyurular modülü sizlere kimseye ihtiyaç duymadan kendi SEOçalışmanızı kendi kendinize yapmanızı sağlayacak SEO hizmeti için ayrıca başkabir yere ücret ödemenize gerek olmayacaktır.

Örnek demo seçenekleri için; 

http://www.integralbilisim.com/?pages,1439/

Etiketler : Web yazılım, Domain, Hosting,Ücretsiz domain, seo, Google adwords, Seo hizmeti, Hazır Web, web site tasarımı,
 İstanbul web tasarım, Ankara web tasarım, İzmir web tasarım, SakaryaWeb tasarım, Web sayfası tasarımı, Web tasarım hizmetleri, , Kurumsal webtasarımı, Web tasarım paketleri, Uygun web tasarım, Kolay web sitesi, Özel webtasarım, kurumsal web yazılım, Profesyonel web tasarim, Profesyonel internetsitesi, Kaliteli web siteleri, Türkiye web tasarım, Web tasarımı İstanbul, eniyi ücretsiz web sitesi, internet sitesi, internet sayfası